reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

upał

W ciagu dnia tak samo robie mu kapiele i prysznice :tak:

no a w nocy spi w body ale przykryte ma nozki :tak: mamy otwarte okno ale u nas wcale nie ma goraca w nocy, a nawet zimno jest nieraz nad ranem :tak: dopiero jak slonce wschodzi to sie zaczyna smazalnia:-(
 
reklama
jak jest tak gorąco to mój śpi w samym pampku ,mieszkamy w bloku to jest tu tak gorąco że szok ,a jak jest chłodniej to krótki rękaw :tak::-D i odkryty ,nie da się przykryć :-D:-D
 
Karolek rowniez śpi w body z krotkim ręk., po spacerku moczę pieluszkę w letniej wodzie i go delikatnie obcieram-jest w 7 niebie:-D. Kladziemy się w sypialni- tam jest cień i fajny chłodek-wtedy szybko zasypia:-)
 
My też wstawiliśmy wiatrak, muszę przyznać że jest duzo lepiej, włączam również w dzień jak idzie spać i śpi dużej, oczywiście wiatrak nie jest na niego skierowany, ale w pokoju dużo przyjemniej.:tak:
 
Mój Kacerek(3,5mies) też śpi tylko w body na krótki rękaw a jak już tak moocniej zaśnie przykrywam go pieluszka;-). A co do napojów to oczywiscie woda jest najlepsza tylko że moj syneczek nie umie pić z butelki:-( W takie upały chciałabym żeby sie napił ale niestety musze dawć mu pierś. Troszke to męczace jest i dla mnie i dla Kacperka bo i mi i jemu jest goraco a wiadomo ze przy piersi jest jeszcze cieplej. Może znacie jakies sposoby żeby go nauczyc pic z butli? Wiem że pierś jest najlepsza no ale w taki upał to bym chciała go troszke przepoic. Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam serdecznie:-)
 
Paulinko, moja kumpela ma ten sam problem. Karmi synka z piersi i chłopak nie potrafi pić ze smoczka. jedynym rozwiązaniem było dla niej podawanie herbatek, soczków i mleka (bo chodzi do pracy juz teraz) z łyżeczki;-). A z łyżeczki je bardzo ladnie-nawet mleczko:tak:.
 
Mój Kacerek(3,5mies) też śpi tylko w body na krótki rękaw a jak już tak moocniej zaśnie przykrywam go pieluszka;-). A co do napojów to oczywiscie woda jest najlepsza tylko że moj syneczek nie umie pić z butelki:-( W takie upały chciałabym żeby sie napił ale niestety musze dawć mu pierś. Troszke to męczace jest i dla mnie i dla Kacperka bo i mi i jemu jest goraco a wiadomo ze przy piersi jest jeszcze cieplej. Może znacie jakies sposoby żeby go nauczyc pic z butli? Wiem że pierś jest najlepsza no ale w taki upał to bym chciała go troszke przepoic. Z góry dzieki za odp. Pozdrawiam serdecznie:-)

Ja nauczylam synka picia z butelki dzieki slodkim soczkom dla dzieci oczywiscie. Na poczatku myslalam ze moze mu butelka nie odpowiada (dlatego w konsekwencji mam ich chyba z 12 bo próbowalam prawie wszystkiego) W koncu zalapal na butelce NUK z takim szerokim smoczkiem oczywiscie lateksowym bo bardziej miekki(jak cycek) a teraz pije obojetnie z czego nawet sie nie buntowal przy niekapku.
Radze ci podawac mu jak najczesciej butle juz teraz ja nauczylam synka dopiera kolo 10 miesiaca.
picture9020.jpg
 
Moja Anitka śpi w samych body krótki rękaw o przykrywaniu nie ma mowy bo zaraz się rozkopie i też otwieramy okno na całą noc bo nawet my dorośli nie będziemy spać jak jest upał a co dopiero nasze małe pociechy.
 
reklama
myśle o zrobieniu małej herbatki jabłko mięta bo nie widziałam jeszcze w sklepach dla dzieci takich. ale nie wiem czy mięta jest dozwolona od 7 mż
 
Do góry