reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upławy po fluomizin w 22 tc

Wiktoria 11

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2021
Postów
41
Witam, od 5 dni biorę tabletki dopochwowe fluomizin i od wczoraj zauważyłam wodniste upławy, czy ktoś również miał a takie po stosowaniu tych tabletek? Jestem w 22 tc i boję się, że mogą być to wody płodowe. Dodam jeszcze, że wydzielina jest lepka
 
reklama
Po tym. Leku tak może być u nnei często jeszcze kawałki nierozuosczone wylatywało też mnie swiedzialo wtedy tam wszystki. Kup sobie paski ph lub test do badania okolic intymnych i sprawdzisz czy nie wody
 
Nie pamiętam, chyba dopiero się zaczęły i do porodu byli coraz więcej śluzu właśnie ale nie chce Cie wprowadzić w błąd. Może to nie ma związku z kuracja. Śluzu było dużo, często czułam że mam mokro. Na allegro zamówiłam paski lakmusowe i nimi sprawdzałam jak coś mnie niepokoiło
 
Ja właśnie skończyłam kuracje 2 dni temu i powiem szczerze to po skończonej to jakaś masakra :/ zaczynają wylatywać mi grudki i nie wiem czy to efekt tych tabletek czy się pogorszyło :/ bede pisać jutro do gina...
 
Do góry