reklama

Urlop,urlop i po urlopie ;-(((

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez marzenaalicja, 4 Sierpień 2005.

1. marzenaalicja

marzenaalicja Fanka BB :)

Czesc dziewczyny,wczasy sie skonczyly i wypoczeta czekam na porod.Ja chyba jeszcze nigdy sie tak nie wyleniuchowalam jak przez ostatnie trzy tygodnie. :laugh:.Fajnie bylo ,ale dobrze byc juz w domu ,bo nigdy nic nie wiadomo.Dzisiaj mam termin u gin,ciekawe czy powie mi cos nowego.Pozdrawiam.

2. anikawi

anikawi Fanka BB :)

Odważna jesteś z wakacjami w 9-m-cu, daleko wyjeżdzałaś?

3. reklama
  4. gaga

gaga uzależniona

zapraszamy na wątek sierpniowe mamy jak mi podasz datę porodu, miasto w którym mieszkasz, imie maluszka to dopiszę cię do naszej galerii sierpniowych dzieciaczków ;D

5. marzenaalicja

gaga,termin mam na 29 sierpnia,mieszkam w Lüneburgu,a imie mojego synka to Maximilian Maria.

6. gaga

gaga uzależniona

no pięknie ja sie urodziłąm 29 sierpnia ;D

7. marzenaalicja

Czesc Anika,daleko od domu ,bo 600 km.Mieszkam w polnocnych niemczech ,a ponioslo nas na poludnie.Bylam jednak spokojna ,bo lekarz nie mial nic przeciwko temu ,a pozatym moi przyszli tescie mieszkaja w poblizu.Oczywiscie zaraz na poczatku urlopu popatrzylismy gdzie jest szpital.Okazalo sie ,ze barzo blisko ,bo tylko 7 min od naszego osrodka.
    Szczerze mowiac to masz racje,pomimo tego troche odwagi to ja mialam.

8. marzenaalicja

gaga, gdzie znajde galerie sierpniowych dzieciaczkow?

9. marzenaalicja

juz mam galerie.Wysarczylo otwrzyc oczy :-[

10. reklama
  11. gaga

gaga uzależniona

już cię dopisałam

12. anikawi

anikawi Fanka BB :)

tym bardziej jesteś odważna 600 km ::)
    zapraszam na sierpniowe mamy to jest główny wątek

Poleć forum