reklama

URODZINY I GRATULACJE

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez Marthusia, 4 Grudzień 2005.

1. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

Dziewczyny, dzisiaj w nocu zona urodziła córeczke-Amelke!!!wg. lekarzy urodziła sie w 32 tygodniu ciązy, jej stan jest stabilny, lezy jak narazie w inkybatorze. Mała ma 40 cm. i wazy 1700gram.Jak tylko bede wiedziala cos wiecej dam znac!

pozdrawiam cieplutko:)

2. monika_pk

monika_pk Gość

moje gratulacje :)....jeju ale malenstwo.......

3. reklama
  4. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

MALENSTWO,mam nadzieje ze z coreczka bedzie wszystko ok bo mogla jeszcze w brzuniu posiedziec,hmmmmmmmmmmm ale widocznie tak kocha mamusie ze juz nie mogla sie doczekac.BUZIAKI dla zony

5. Marthusia

oj mogla posiedziec..ale na szczescie jej stan jest stabilny!wszyscy sie martwia, zeby nadal tak bylo i zeby jak najszybciej mogly razem wrocic do domu, ale przede wszystkim zdrowe.

6. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

gratuluje :) :) :) :)

7. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

To naprawdę Maleństwo, ale jak to przeczytałam to cały dzień nie umiałam uwierzyć. A jak Mamusia się czuje ? Ma ktoś info ? Trzymam kciuki za Maleńką i wierzę, że szybciutko podrośnie :D

8. koga

koga Mama Maksa i Julka

Pozdrowienia i gratulacje dla Żony i Amelki!
    Trzymam kciuki. Na pewno z kruszynką wszystko będzie dobrze. Ja po urodzeniu (o czasie) miałam poniżej 2 kg, a Osinka też zdaje się była wcześniakiem i prosze jakie z nas zdrowe konie. :D

9. KingaP

KingaP Gość

Pozdrów og nas wszystkich Żonę!! Pogratuluj jej.

A napiszesz nam Marthusia co się stało, że tak szybko Amekla chciała zobaczyc ten świat ???

10. reklama
  11. Marthusia

wlasnie wrocilam od Zony ze szpitala, Paulina bardzo serdecznie dziekuje wam za zyczenie i gratulacje:)ona czuje sie juz calkiem dobrze, urodzila przez cc. a urodzila wczesniej przez skracajaca sie szyjke macicy, doszlo do rozwarcia, skurcze i tak sie to juz potoczylo wszystko...
    a teraz troszke o Amelce, bo dzisiaj wiem juz nieco wiecej. dostala po porodzie 8 pkt, poczatkowo byla podlaczona do respiratora, ale dziisiaj oddycha (jak narazie) samodzielnie i wszyscy mamy nadzieje, ze tak zostanie.
    jak bede wiedziala cos jeszcze, dam znac!
    trzymajcie sie cieplo:)

12. monika.g

monika.g Fanka BB :)

ojeju masze pierwsze Malenstwo ! GRATULACJE

Poleć forum