reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy kącik dla naszego skarba.

reklama
Natalia używa pościeli dla niemowląt.... poszewki: jednen komplet mamy z ikei, inne z innych sklepow. mam wrażenie, ze te z ikei jednak są dużo bardziej sztywne mimo, ze prane i plukane tak samo jak pozostałe.
 
Magdusiek ja mam takie samo wrazenie co do poscieli z ikei:tak::-) ale dla Natka juz jest za mala ta kolderka i wlasnie szukam czegos, i chodzi mi o to czy sama koldra gatunkowo jest dobra z ikei? chcialabym taka wlasnie jak mial do lozeczka tylko ze u nas ikei nie ma, najwyzej bede musiala po wypelnienie jechac do K-owa;-)
 
Zuzia też ma z IKEI, ale powiem wam, ze jak mam prasowac ta pościel czy zasłonki to mnie... :wściekła/y:
 
Ja wlasnie zakupilam koderke z jedwabiem super lekka, posciel flanelkowa jak to mowi Natek super mieciutka. Czekalismy na lozko miesiac:szok: teraz tylko materac, ale pomimo tego Tusiek jest bardzo zadowolony.
 
Magduś,no własnie ,jak te maluchy szybko rosna.

mam pytanie.niedługo zabieram się za remont pokoi dzieci. planuję kupić Nadulce nowe łóżko i zastanawiam sie nad tymi z ikea- konkretnie nad
moz-screenshot-2.jpg
53899_PE157668_S3.jpg
lub
45833_PE142230_S3.jpg


tylko bialo jakoś mi się nie komponuje do mebli.
moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
 
reklama
kasiu takie białe łózka z ikei ale dorosłe maja moje siostry . są ładne, choć mi się wydaje ze to musi być odpowiednie wnętrze, bo trochę szpitalnie wygladają w pokoju zwykłym. a to sosnowe podoba mi się szalenie, gdyby nie to ze tymek bardzo chciał mieć takie z elmo kupiłabym mu to właśnie. ale planuję takie dla zośki. poza tym w razie czego można je sobie dowolnie pomalowac i wpasować do pokoju. tymkowi bardzo podobao sie malowanie szafy, podejrzewam, ze teraz malowałby już sam :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry