reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

reklama
ale macie fajnie kobietki, ja nie wiem kiedy sie wybiore do lekarza aby sie zarejestrować na wizytę a co dopiero usg, muszęczekać aż mala wyzdrowiejie i pójdzie do przedszkola,nie ma szansy aby mężulek mógl nie isć do pracy :(
Ale wam jak najbardziej bratuluje :)
 
witaj Marzenko! Ale masz fajnie a przede mną jeszcze 9 dni do tej chwili... Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze...
 
ja miałam USG w zeszły czwartek..
wyszło ze to 3 tyg i dwa dni od zapłodnienia - na razie widac było sam pecherzyk ,ale wolałam na wszelki wypadek zrobic..
 
A ja biegnę do lekarza jak tylko zdejma mi gips:) czyli 31 stycznia:) to jeszcze dwa tygodnie,ale mój lekarz przez poprzednia ciążę zawsze mi robil usg więc i teraz pewnie tak będzie:)
 
Edi, to tak ak moj gin. Zleca tylko te z 18-22 tc na zewnatrz. A pozostale robi sam. Do 16tc na kazdej wizycie a pozniej tylko te konieczne.
 
A ja sie tak mocno nie spieszę z usg. Niech sobie DZIDZIA najpierw urzadzi mieszkanko, potem ją "odwiedzimy".
Podczas pierwszej ciąży miałam robione tylko 4 razy usg. Przy drugim usg byłam razem z mężem. Popłynęły mu łzy szczęścia kiedy zobaczyła malutką dzidzię z bijącym serduszkiem. Wszystkim potem opowiadał jakie to wspaniałe przezycie.

Teraz moją ciąże będzie prowadził inny lekarz więc nie wiem jak to będzie z tymi usg.
Cierpliwie czekam na pierwsze spotkanie z naszą DZIDZIĄ.

 
To nie chodzi o pospiech Megi, czasami to koniecznosc, niestety. Biorac pod uwage, ze na poczatku chodzi sie co 4tyg to nie jest czesto. Ja teraz musze chodzic co 2 tyg i co dwa tyg musze miec usg. A prawde mowiac chcialabym pojsc czescej, zeby tylko sie dowiedziec, ze juz lepiej...
 
Ja idę do gina dzisiaj. Wszystko przez toksoplazmozę. Będzie też usg ale jakoś nawet mnie nie cieszy.
 
reklama
Do góry