reklama

USG - 2,3,4D :)))

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 11 Styczeń 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Kiedy macie pierwsze usg? Ja mam 24 stycznia i już nie mogę się doczekać! mam nadzieję, że wszystko jest jak trzeba, szczególnie, że mam macicę dwurożną (choć naszczęście nie tak mocno). Mam nadzieję, że dzidziuś znalazł sobie dobre miejsce!

2. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Mialam pierwsze usg przy perwszej wizycie - moj lekarz zawsze robi usg, bo ma taka mozliwosc i umiejetnosci. Dzidzia miala 4,77mm. To bylo w piatek. Wiec licze, ze dzidzia jest duuuzo wieksza. Serduszko pikalo jak nalezy. Kolejne usg w nastepny piatek, 20 stycznia. Gdybym mogla to juz bym poszla sprawdzic czy wszytsko w porzadku. No ale to tak czasami jest.

3. reklama
  4. Margolis

Joaś! A który to był dzień ciąży, że już było widać? Ja byłam u lekarza właściwie 2 tygodnie po owulacji i wtedy to było za wcześnie poza tym mój lekarz nie chce badać tak wcześnie, żeby nie ryzykować szczególnie, że bardzo długo czekaliśmy na maluszka.

5. Jotemka

Margolis w 40 dniu bylo widac pecherzyk w jamie macicy a w 45 bilo serduszko. Tylko ze ja ostatni cyklmialam 35 dniowy... Lekarz mowi, ze ciaza jest mlodsza o okolo tydzien niz przy 28 dniowym cyklu.

6. Margolis

Joaś! Zazdroszczę Ci też bym już chciała zobaczyć maleństwo! Mąż się ze mną wybiera do gina. Jak mu powiedziałam, że to będzie usg wewnęętrzne to trochę mu mina zrzedła ale twardo mówi, że idzie! ;)

7. Jotemka

Margolis, moj chlop byl ze mna ale nie uczestniczyl w usg tym razem. Natomiast Marcinka widzial w 9tc. A powodow rodzinnych i innych roznych Karolci wcale nie widzial na usg :(. No niestety tak czasami bywa...

8. Margolis

U nas to pierwsze maleństwo i to po długim staraniu więc może trochę inaczej mój mąż to odbiera... Dużo było stresu, badań i wszystkiego a teraz się cieszymy... :)

9. Jotemka

Margolismoj maz chcial, po prostu nie mogl... Bardzo przezywalismy, ze ciae z Karolka w zasadzie sama przeszlam. A teraz bedzie usg 20stycznia wiec moze juz nam gin pozwoli razem obejrzec. Bo wiesz, gin sie bardziej teraz martwi tym wielkim krwiakim niz tym czy maz obejrzy dzidzie wielkosc 5mm. A ogladanie dzidziulka sam zawsze proponuje mezowi.

10. reklama
  11. Margolis

Mam nadzieję, ze szybko się ten Twój krwiak wchłonie i tylko dzidziusia będzie widać na usg!

12. edi

edi mamusia Wojtusia

Joasiu:)
    Mam nadzieję,że ten krwiak wchlonie sie szybciutko i będziesz się radować dzidziulka:))
    edi

Poleć forum