reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Luty 2005
Postów
2 103
Kiedy macie pierwsze usg? Ja mam 24 stycznia i już nie mogę się doczekać! mam nadzieję, że wszystko jest jak trzeba, szczególnie, że mam macicę dwurożną (choć naszczęście nie tak mocno). Mam nadzieję, że dzidziuś znalazł sobie dobre miejsce!
 
reklama
Mialam pierwsze usg przy perwszej wizycie - moj lekarz zawsze robi usg, bo ma taka mozliwosc i umiejetnosci. Dzidzia miala 4,77mm. To bylo w piatek. Wiec licze, ze dzidzia jest duuuzo wieksza. Serduszko pikalo jak nalezy. Kolejne usg w nastepny piatek, 20 stycznia. Gdybym mogla to juz bym poszla sprawdzic czy wszytsko w porzadku. No ale to tak czasami jest.
 
Joaś! A który to był dzień ciąży, że już było widać? Ja byłam u lekarza właściwie 2 tygodnie po owulacji i wtedy to było za wcześnie poza tym mój lekarz nie chce badać tak wcześnie, żeby nie ryzykować szczególnie, że bardzo długo czekaliśmy na maluszka.
 
Margolis w 40 dniu bylo widac pecherzyk w jamie macicy a w 45 bilo serduszko. Tylko ze ja ostatni cyklmialam 35 dniowy... Lekarz mowi, ze ciaza jest mlodsza o okolo tydzien niz przy 28 dniowym cyklu.
 
Joaś! Zazdroszczę Ci też bym już chciała zobaczyć maleństwo! Mąż się ze mną wybiera do gina. Jak mu powiedziałam, że to będzie usg wewnęętrzne to trochę mu mina zrzedła ale twardo mówi, że idzie! ;)
 
Margolis, moj chlop byl ze mna ale nie uczestniczyl w usg tym razem. Natomiast Marcinka widzial w 9tc. A powodow rodzinnych i innych roznych Karolci wcale nie widzial na usg :(. No niestety tak czasami bywa...
 
U nas to pierwsze maleństwo i to po długim staraniu więc może trochę inaczej mój mąż to odbiera... Dużo było stresu, badań i wszystkiego a teraz się cieszymy... :)
 
Margolismoj maz chcial, po prostu nie mogl... Bardzo przezywalismy, ze ciae z Karolka w zasadzie sama przeszlam. A teraz bedzie usg 20stycznia wiec moze juz nam gin pozwoli razem obejrzec. Bo wiesz, gin sie bardziej teraz martwi tym wielkim krwiakim niz tym czy maz obejrzy dzidzie wielkosc 5mm. A ogladanie dzidziulka sam zawsze proponuje mezowi.
 
reklama
Joasiu:)
Mam nadzieję,że ten krwiak wchlonie sie szybciutko i będziesz się radować dzidziulka:))
edi
 
Do góry