reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

A moze masz niedaleko jakas wieksza miejscowosc, a moze zdecydujesz sie pojsc indywidualnie na samo usg prywatnie?
 
reklama
Wiesz, że może się wybiorę na USG gdzie indziej. Bo zmiana lekarza (na takiego z innej miejscowości) to wiązałaby się też ze zmianą szpitala, w którym będę rodziła, bo chcę żeby mój lekarz, który mnie prowadził był obecny... Trudna sprawa.

Pozdrawiam, Marta
 
Wczoraj zobaczylismy naszą kropeczkę w pęcherzyku! Lekarz powiedział że wszystko jest w porządku. Bardzo się cieszę i mam nadzieję, że dalej też tak będzie. Mam nadzieję, że na następnym usg będzie już widać bijące serduszko. :)
 
Margolis twoja ciąża jest starsza od mojej a ja już we wtorek widziałam jej/jego serduszko. Czy to było normalne usg czy dopochwowe? Ja mialam dopochwowe i moze dletgo już widzialam
 
Dopochwowe ale lekarz mówi, że to jeszcze za wcześnie, że maleństwo ma jeszcze czas a na następnym już napewno będzie widać.
 
Czasami malenstwo jest modsze niz nam sie wydaje - tak jest z moim dzidziusiem i dlatego jestem na wrzesniowkach choc teoretycznie powinnam byc na sierpniowkach. Ocenil, ze okolo tydzien mlodsze.
 
Lekarz powiedział mi że maleństwo na usg było bardzo malutkie i następne żeby nie przesadzić zrobimy za dwa tygodnie. mam nadzieję, że wtedy to już wszystko będzie widać jak należy.
 
Zamierzacie się wybrać na te nowe usg?? Ja chyba się wybiorę słyszałam że najlepiej je robić ok 20 tygodnia.
 
Polecam :)
Bylam w 21 tc. we Wrocławiu u mojego stryja na klinice.Niesamowite wrażenie :) no i wielka pamiatka z życia w brzuszku :) widać wszystko dokładnie,nosek,pulchne rączki i paluszki. Super ;)
 
reklama
jA się już w pierwszej ciąży nad tym zastanaWIAłAM i zrezygnowałam w końcu.. znam wiele przypadków gdzie niestety nic nie było widać..
i szkoda by mi było kasy ryzykowac..
pozatym i tak fajnie zobaczyć dzidzi w całej okazalości po urodzeniu :)
 
Do góry