reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Margolis ;)mam dla Ciebie informacje ;)
Klinika znajduje się na ul.Chałubinskiego 3,mozna umówić się telefonicznie 071-7842347. Koszt usg 4D z nagraniem na plytę wynosi 150 złociszy.Dostaje się rachunek i można go odpisać ;)
Mam jeszcze numer do kuzynki,ale myslę,że wystarczy zadzwonic do sekretariatu ;)
No to chyba dobre wieści na dobranoc
Pozdrawiam
 
reklama
Właśnie dzisiaj wróciłam od lekarza i jestem oficjalnie w cięży.
Na szczęscie dostałam skierowanie na szereg badań do szpitala,a w 20 tyg. na 3D do kliniki w Poznaniu.
Bardzo się cieszę że nie mósiałam naciskać.
:laugh:
 
Cześć dziewczyny.
Właśnie wróciłam z USG. Rewelacja. Wszystko dobrze. Fasolka ma już 13 mm. Termin mam potwierdzony na 25 września.
Mam nadzieję, że uda mi sie załączyć zdjęcie z USG.
Pozdrowionka i całuski!!! :laugh:

Chyba jednak teraz nie wkleję. A tak bardzo chciałam się pochwalić. Najpierw zdjęcie miało za duży rozmiar, poźniej jak rozmiar był ok to się okazało, że *.jpeg nie można wkleić. Muszę jeszcze pokombinować.
 
ewuś ty kombinuj bo my chcemy koniecznie sie z twoja dzidzią przywitać, tak wiec nie odpoczywamy tylko wklejamy. A tak poza tym cieszę sie ze widziałaś fasoleczkę i że wszystko w porządku :)
 
reklama
Do góry