reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopiec czy dziewczynka

Dołączył(a)
23 Wrzesień 2019
Postów
12
Hej kochane mamusie. Jak myślicie chłopiec czy dziewczynka?
IMG_20190923_185759.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Napiszę tak, jeśli ktokolwiek na forum poza specjalistą potrafi odczytać skan z usg, to naprawdę będę pełna podziwu. Bardzo dużo rzeczy widzę na zdjęciu i mogłabym strzelać, że chłopiec, ale jednocześnie widzę profil króliczka z uszkami ;) Z drugiej strony wysłałam kiedyś męża do ortopedy z prześwietleniem kręgosłupa naszego psa, bo mi się pliki pomyliły. Tak więc, sama rozumiesz. A ty chciałabyś chłopca, czy dziewczynkę?

Wczoraj pisałam o najnowszych badaniach, które mogą być dla ciebie podpowiedzią, czy masz większą szansę na chłopca czy dziewczynkę :)

Dla mnie obojętne aby zdrowe a tak tylko się pytam, co sądzą inni. Wiem że ma być chłopiec
Napiszę tak, jeśli ktokolwiek na forum poza specjalistą potrafi odczytać skan z usg, to naprawdę będę pełna podziwu. Bardzo dużo rzeczy widzę na zdjęciu i mogłabym strzelać, że chłopiec, ale jednocześnie widzę profil króliczka z uszkami ;) Z drugiej strony wysłałam kiedyś męża do ortopedy z prześwietleniem kręgosłupa naszego psa, bo mi się pliki pomyliły. Tak więc, sama rozumiesz. A ty chciałabyś chłopca, czy dziewczynkę?

Wczoraj pisałam o najnowszych badaniach, które mogą być dla ciebie podpowiedzią, czy masz większą szansę na chłopca czy dziewczynkę :)
 
Napiszę tak, jeśli ktokolwiek na forum poza specjalistą potrafi odczytać skan z usg, to naprawdę będę pełna podziwu. Bardzo dużo rzeczy widzę na zdjęciu i mogłabym strzelać, że chłopiec, ale jednocześnie widzę profil króliczka z uszkami ;) Z drugiej strony wysłałam kiedyś męża do ortopedy z prześwietleniem kręgosłupa naszego psa, bo mi się pliki pomyliły. Tak więc, sama rozumiesz. A ty chciałabyś chłopca, czy dziewczynkę?

Wczoraj pisałam o najnowszych badaniach, które mogą być dla ciebie podpowiedzią, czy masz większą szansę na chłopca czy dziewczynkę :)

Dla mnie obojętne aby zdrowe a tak tylko się pytam, co sądzą inni. Wiem że ma być chłopiec
 
Rozwiązanie
Do góry