reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

reklama
wow ale super!!!nie no zdecydowanie zwykłe usg jest do d...:baffled:
ja dostałam wczoraj dwa na jednym to wogóle nie wiem co to,pewnie jakiś przekrój głowy a na drugim ręka i tyle!!!a i opis z którego chyba tylko on wie o co chodzi:wściekła/y:
a badał i badał i nawet w pewnym momencie zawiesił się na dłużej bez słowa:confused:
nie no słów mi brak wróciłam zła i załamana i tyle...:-(
 
Marteczka - naprawdę nie masz się czym martwić - znaczenie opisów możesz znaleźć na necie :tak: a ze zwykłego usg lekarz naprawdę potrafi więcej wyczytać :tak::tak::tak: 4d to taki dodatek no i traktowany często jako okazja do pamiątki :tak::tak::tak:
 
Marteczka - nie musisz daleko szukac, ja odczytałam wielkość mojej Małej z USG na naszym Forum, jest tu wątek "Normy USG" Elip kiedyś wkleiła. Ja z tego własnie odczytuje "parametry" Małej
 
Marteczka - nie musisz daleko szukac, ja odczytałam wielkość mojej Małej z USG na naszym Forum, jest tu wątek "Normy USG" Elip kiedyś wkleiła. Ja z tego własnie odczytuje "parametry" Małej
ja też ale tam są podane 3wagi i ni cholery nie mogłam nigdzie znależc tego,która z nich może byc jej wagą,a wszystkie są zbliżone:dry:
 
reklama
A oto wymiary naszego Maleństwa po wczorajszym usg:
wymiar dwuciemieniowy 8,3
przednio-tylny wymiar klatki piersiowej 7,0
wymiar poprzeczny brzucha 7,4
długość kości udowej 6,7
wskaźniek płynu owodniowego 8,7

szacunkowa masa dzidzi 1799 g :-)
a oto fotka buźki:
 

Załączniki

  • 19. 32 tc - 13.01.2008.jpg
    19. 32 tc - 13.01.2008.jpg
    122,5 KB · Wyświetleń: 97
Do góry