reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

reklama
milla, czysty pragmatyzm - te wszystkie kokardeczki, sukieneczki, kapelusiczki miałyby sie zmarnować? Z drugiej strony ostatnio zerkam w strone męskich regałów i też w sumie nie jest źle ;)
 
u mnie czysty pragmatyzm tez podpowiada drugiego chłopaka, ale za to kobieca natura ciągnie do łaszków.. sukieneczek.. kokardeczek:-):-):-)
 
ja mam kolejna wizyte u gina dopiero 29 pazdziernika.We wrzesniu nie bylam bo bylam na wakacjach,a po mnie pojechal doktorek.Wiec najblizsza fotka malenstwa dopiero za miesiac.Ja bym chciala chlopca,nie bawia mnie kokardki ani gumeczki.Poza tym jak sobie pomysle ze moja corka mogla by byc taka suka jak znam takie dwie to az sie prosi isc na zabieg.Pewnie mi sie zmieni gdyby sie urodzila dziewczynka,ale narazie stawiam na chlopaka.Sorki ze tak prosto z mostu,ale musialam to powiedziec
spijcie dobrze
 
ale mnie zaskoczylas.
nie spodziewalabym sie ze ktokolwiek moze tak pomyslec o wlasnym, jeszcze nienarodzonym dziecku.

to jakim w przyszlosci bedzie czlowiekiem zalezy glownie od tego jak je z mezem wychowacie,
 
reklama
Do góry