reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG Naszych Maleństw

kindzia tez mam wizyte i usg 29 października;-) heheh 10 dni po moich 25 urodzinach:-p a co do podejścia do płci... cóz ja tez wiele w zyciu widziałam i zgadzam sie ze nei zawsze wychowanie wystarczy żeby mieć aniołka w domu ale znam tez przypadki jak twój że kobieta w ciazy nie dopuszcza mysli ze urodzi sie córka (sąsiadka moja ryczła tydzień) bo cos tam coś tam.Dziecko to dziecko kochac trzeba a z chłopaka tez niezły ananas mozę wyrosnąć - nie ma reguły!
 
reklama
AMK duuuzzeee malenstwo :-) NIgdy nie myslalam ze bede z taki zainteresowaniem ogladac zdjecia usg :tak:.
Wlasnie NINJA ma racje,moze podamy wymiary malenstw,bedzie nam latwiej gdy beda porownania
 
AMK, czyżby syneczek? Gratuluję.
Ja już nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć co będzie. I pomyśleć, że w poprzedniej ciąży nie chciałam wiedzieć. Jutro idę do gina, to może się dowiem.
 
reklama
Do góry