reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG POLOWKOWE A WŁOSY DZIECKA

Verona26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
11 139
Witam. Byłam dzisiaj na USG polowkowym. I na jednym ze zdjęć widać dziecko jak ssie paluszka [emoji7]
Ale nurtuje mnie jedno pytanie.
Czy dziecko ma na tym etapie już włosy które może uchwycić USG? Czy komuś się to zdarzyło?
Bardzo mnie to zaciekawiło.
Dodaje zdjęcie by pokazać o co mi chodzi i co to ewentualnie może być jeśli nie włosy? [emoji848]
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1590602034164_6671468474307580216~2.jpeg
 
reklama
U mojej córki było widać włosy na 3 USG prenatalnym czyli ok 30tc ale wyglądało to nieco inaczej bo u mnie była taka gęsta aureola krótkich włosów a u Ciebie wygląda jakby były mega długie :) a lekarz nie zwrócił na to uwagi? Bo mnie właśnie pani doktor powiedziała że widać włosy. Dodam że córka urodziła się z bujną czupryną, którą tylko rośnie :)
 
Lekarz nie zwrócił uwagi przez to że nie robił zdjęć dziecka. Raczej narządów i w tym znalazło się to jedno. Nie mógł też zrobić zdjęcia w 3d bo synuś się odwrócił i nie chciał pokazać buźki [emoji23] Śmiesznie to trochę wygląda. Może faktycznie to nie włoski tylko jakieś wnętrzności [emoji23] Nie wiem co myśleć Ale bardzo mnie to zaciekawiło... [emoji848][emoji848]
U mojej córki było widać włosy na 3 USG prenatalnym czyli ok 30tc ale wyglądało to nieco inaczej bo u mnie była taka gęsta aureola krótkich włosów a u Ciebie wygląda jakby były mega długie :) a lekarz nie zwrócił na to uwagi? Bo mnie właśnie pani doktor powiedziała że widać włosy. Dodam że córka urodziła się z bujną czupryną, którą tylko rośnie :)
 
Witam. Byłam dzisiaj na USG polowkowym. I na jednym ze zdjęć widać dziecko jak ssie paluszka [emoji7]
Ale nurtuje mnie jedno pytanie.
Czy dziecko ma na tym etapie już włosy które może uchwycić USG? Czy komuś się to zdarzyło?
Bardzo mnie to zaciekawiło.
Dodaje zdjęcie by pokazać o co mi chodzi i co to ewentualnie może być jeśli nie włosy? [emoji848]Zobacz załącznik 1125502

to nie włoski, to echo czegoś za dzieckiem - może to być tak ułożona pępowina :)
 
Mojej kuzynki, córka miała bardzo dużo włosów, i na usg było to widać, ale tu chyba to jeszcze nie włoski, choć super to wygląda 😁
 
To chyba jakieś idealne ujęcie [emoji23] Mąż się śmieje że to jakiś Pankowiec będzie [emoji16][emoji16]
Mojej kuzynki, córka miała bardzo dużo włosów, i na usg było to widać, ale tu chyba to jeszcze nie włoski, choć super to wygląda [emoji16]
 
reklama
Do góry