reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg prenatalne 1 trymestr

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Witajcie, moja gin kazala mi sie umówić na usg prenatalne pomiędzy 7-14 /09 ale zaznaczyła ze lepiej wcześniej niz później wiec wizytę mam 8.09. Dzisiaj 10t1d z tym ze ciaza jest młodsza o tydz. (wedlug @ 11t1d)Ale sama stwierdziła ze jest ciekawa czy na tym usg wyjdzie tak samo... Martwię sie czy to nie za wcześnie.. Ale sama obliczała mi w gabinecie kiedy isc itd..
 
reklama
Wg mnie troszkę wczesnie…
Mi lekarz mówił ze najlepiej między 12-13 tygodniem wtedy wszystko idzie ładnie wymierzyć i zobaczyć . ( normy są od 11+4 do 13+6) . Trudno jak lekarz nie da rady wszystkiego zobaczyć a dzidzia będzie za mała ( musi mieć określona wielkość) to najwyżej czeka Cię jeszcze jedna wizyta .
 
Liczyłam sama w internecie tzw kalkulatot usg.. Wybiera sie w którym tyg i w sumie wyszlo mi tak samo.. No nic mam nadzieję ze będzie dobrze wszytsko widac
 
Witajcie, moja gin kazala mi sie umówić na usg prenatalne pomiędzy 7-14 /09 ale zaznaczyła ze lepiej wcześniej niz później wiec wizytę mam 8.09. Dzisiaj 10t1d z tym ze ciaza jest młodsza o tydz. (wedlug @ 11t1d)Ale sama stwierdziła ze jest ciekawa czy na tym usg wyjdzie tak samo... Martwię sie czy to nie za wcześnie.. Ale sama obliczała mi w gabinecie kiedy isc itd..
Moja ciąża od początku rozwijała się z tygodniowym opóźnieniem , poszłam w tym umownym czasie i było jeszcze za wczas, lekarz nic nie mógł się wyznać, na wizycie tydzień później już wszystko było ładnie widać.
 
Do góry