reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usmialam sie...

Dołączył(a)
5 Styczeń 2006
Postów
1
Dziaj moj 6 letni synek usiadl na parepecie i strasznie plakal....siostra jego pyta;"co Tobie sie stalo..dlaczego tak placzesz"....Michalek jej odpowiada.."jak bede tak siedzial i plakal..mama napewno mi kupi te tarcze dpo grania"..
 
reklama
Moja Mama, 6-letnia córka Kamila i ja wracałyśmy niedawno z lasu samochodem. W pewnej chwili moja Mama pokazała Kamili stado pasących się krów. Kamila popatrzyła na stado i stwierdziła że to są byki, więc moja Mama spytała się Jej po czym to rozpoznała. Kamila na to: po jednym małym szczególe. Po jakim? - pyta Mama. Na to Kamila poważnym tonem odpowiada: No nie wiesz Babciu? Krowy mają rogi do góry a byki na dół.:-D:-D:-D
 
Moje dziecko na pytanie co jest w niebie odpowiedzialo ze aniolki, a co jest na dole w piekle odpowiedzial ze kucharze :-):-):-)

Dzis rano natomiast jak prosilam zeby otworzyl oczka stwierdzil ze nie moze bo mu zardzewialy :tak::tak::tak:
 
Moja córcia pytała mnie na jakiej planecie mieszkamy i czy są jakieś inne. Wymieniłam jej wszystkie, a ona na to " Pluton - to tam chyba mieszkają pieski jak pójdą do nieba, no bo przecież Pluto to pies." :-D
 
Do góry