reklama

Usmialam sie...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez ell34, 5 Styczeń 2006.

1. ell34

ell34 Początkująca w BB

Dziaj moj 6 letni synek usiadl na parepecie i strasznie plakal....siostra jego pyta;"co Tobie sie stalo..dlaczego tak placzesz"....Michalek jej odpowiada.."jak bede tak siedzial i plakal..mama napewno mi kupi te tarcze dpo grania"..

2. ewmag

ewmag świadoma

Moja Mama, 6-letnia córka Kamila i ja wracałyśmy niedawno z lasu samochodem. W pewnej chwili moja Mama pokazała Kamili stado pasących się krów. Kamila popatrzyła na stado i stwierdziła że to są byki, więc moja Mama spytała się Jej po czym to rozpoznała. Kamila na to: po jednym małym szczególe. Po jakim? - pyta Mama. Na to Kamila poważnym tonem odpowiada: No nie wiesz Babciu? Krowy mają rogi do góry a byki na dół.:-D:-D:-D

3. reklama
  4. aniadavid

aniadavid Fanka BB :)

Moje dziecko na pytanie co jest w niebie odpowiedzialo ze aniolki, a co jest na dole w piekle odpowiedzial ze kucharze :-):-):-)

Dzis rano natomiast jak prosilam zeby otworzyl oczka stwierdzil ze nie moze bo mu zardzewialy :tak::tak::tak:

5. Anka.G

Anka.G Mama Damiana i Miłosza

hahahaha ......niezłe niezłe.....Dzieciaki potrafią być nieziemskie:-)

6. Edysiek

Edysiek odkrywca

Moja córcia pytała mnie na jakiej planecie mieszkamy i czy są jakieś inne. Wymieniłam jej wszystkie, a ona na to " Pluton - to tam chyba mieszkają pieski jak pójdą do nieba, no bo przecież Pluto to pies." :-D

Poleć forum