reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
Witam :)
To kwiatek, który zrobiłam wczoraj a dzisiaj dodatkowo upiększyłam i mam broszkę, tylko zapięcia jeszcze niet, ale jutro kupię i już będzie
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • kwiatek.jpg
    kwiatek.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 42
I jeszcze jeżyk, którego kiedyś zrobiłam z masy solnej (bawiłam się z siostrzeńcem mężulka) Pomalowany lakierem do paznokci a okulary zrobiłam z druciku, którym bywają oplecione butelki wina :)
 

Załączniki

  • jeżyk.jpg
    jeżyk.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 43
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Na razie spoczęłam na laurach, ale jutro wybieram się do pasmanterii - zakupię parę przydatnych rzeczy i coś stworzę to się pochwalę.
 
To jeszcze raz ja :) Ponieważ siedzę sobie w domu (L-4) i nie mam za dużo do roboty to zrobiłam sobie jeszcze jedną broszkę - tym razem troszkę inną. I na razie koniec z broszkami :)
Pozdrawiam
 

Załączniki

  • kokardka.jpg
    kokardka.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 25
Ta też ładna-choć osobiście wolę kwiatka :)

Mąż mi powiedział, że mam skończyć z kwiatkami i cos pożytecznego zrobić-np mu skarpety hehe
 
hejka,
wczoraj chciałam spróbować czegoś innego i postanowiłam zrobić baby booties.... odpaliłam filmik i zrobiłam tak jak mówił z 17 oczek.... tyle, że wyszło to tak że ten bucik nawet mojemu kotu się na łapę nie zmieścił hehhe..... Może on miał grubszą włóczkę... choć i jemu ten bucik raczej mały wyszedł... może chciał tylko pokazać jak się robi.... No cóż może dziś po pracy spróbuję zrobić większy....
 
reklama
To zrób drugi taki malutki i sprezentuj jakiejś dziewczynce dla lali :)
A ja mam w planie dzisiaj zrobić wazon do kompletu butelek, które już mam.
Jak wyjdzie to pokażę :)
Pozdrawiam
 
Do góry