reklama

Vela smooth

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez malgorzatka11111, 29 Listopad 2010.

  1. malgorzatka11111

    malgorzatka11111

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy ktoś korzystał z zabiegów vela smooth? Ja właśnie chodzę na serie 10 zabiegów bo chce wrócić do moich przed ciążowych kształtów. Zabieg ma mi pomóc ujędrnić skórę i poprawić kondycję, jak narazie jestem po 4 zabiegach i muszę powiedzieć że efekty są super, brzuszek staje się bardziej elastyczny. Zabieg działa skutecznie także na cellulit.Polecam
     
  2. doris2

    doris2

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej.Ja już od trzech lat korzystam z zabiegów velasmooth.Robię zawsze serię dziesięciu zabiegów przed urlopem.Celulit ginie w oczach i skóra staje się bardziej napięta choć zabieg na początku troszkę boli.Warto pocierpieć.Chodziłam wcześniej na edermologię ale to tylko masaż a w veli jest jeszcze podczerwień,prąd i krem wyszczuplający.Endermologia to przeżytek.Polecam!!!
     
  3. reklama
  4. zuza80

    zuza80

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć dziewczyny :) ja również korzystałam z zabiegów aparatem velasmooth a muszę powiedzieć, że byłam sceptycznie nastawiona do tego tematu ale jednak to naprawdę działa, efekty są zdumiewające!! polecam :)
     
  5. doris2

    doris2

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W tym roku dałam się namówić na zabieg velashape tej samej firmy co velasmooth. Zabieg wygląda podobnie jednak bardziej przyjemny i ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej i obwisłych np. brzuszków.Jest taki nawet program body after baby : 4 zabiegi w odstępach tygodniowych.Brzuch pociążowy wygląda zdecydowanie lepiej.Polecam!
    Zabieg mozna wykonać już miesiąć po rozwiązaniu i szybko wrócić do formy.
     
  6. osisa

    osisa Zaciekawiona BB

    Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a możecie powiedzieć na czym to dokładnie polega i jak przebiega taki zabieg? nigdy o tym nie słyszałam...
     

Poleć forum