reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vela smooth

Dołączył(a)
29 Listopad 2010
Postów
1
Czy ktoś korzystał z zabiegów vela smooth? Ja właśnie chodzę na serie 10 zabiegów bo chce wrócić do moich przed ciążowych kształtów. Zabieg ma mi pomóc ujędrnić skórę i poprawić kondycję, jak narazie jestem po 4 zabiegach i muszę powiedzieć że efekty są super, brzuszek staje się bardziej elastyczny. Zabieg działa skutecznie także na cellulit.Polecam
 
reklama
hej.Ja już od trzech lat korzystam z zabiegów velasmooth.Robię zawsze serię dziesięciu zabiegów przed urlopem.Celulit ginie w oczach i skóra staje się bardziej napięta choć zabieg na początku troszkę boli.Warto pocierpieć.Chodziłam wcześniej na edermologię ale to tylko masaż a w veli jest jeszcze podczerwień,prąd i krem wyszczuplający.Endermologia to przeżytek.Polecam!!!
 
cześć dziewczyny :) ja również korzystałam z zabiegów aparatem velasmooth a muszę powiedzieć, że byłam sceptycznie nastawiona do tego tematu ale jednak to naprawdę działa, efekty są zdumiewające!! polecam :)
 
W tym roku dałam się namówić na zabieg velashape tej samej firmy co velasmooth. Zabieg wygląda podobnie jednak bardziej przyjemny i ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej i obwisłych np. brzuszków.Jest taki nawet program body after baby : 4 zabiegi w odstępach tygodniowych.Brzuch pociążowy wygląda zdecydowanie lepiej.Polecam!
Zabieg mozna wykonać już miesiąć po rozwiązaniu i szybko wrócić do formy.
 
a możecie powiedzieć na czym to dokładnie polega i jak przebiega taki zabieg? nigdy o tym nie słyszałam...
 
Do góry