reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
no i się okazało, że ten niby "duży" kartonik to próbki z bobovity. Jak jutro dorwę tego listonosza to mu nawsadzam. Ja musiałam specjalnie iść na pocztę (bo mu się nie chciało nieśc) po przesyłkę którą moja zośka da radę przeniesć. a w środku słoiczek i próbka kaszki i herbatki z melisą.
 
u mnie listonosz też nie przynosi tych kartoników "dla dziecka", nawet nie bierze ich ze sobą, tylko informuje że coś takiego przyszło i że zostawia awizo. może to jakiś ich zwyczaj? ;) dziś też coś dostałam, ale nie odebrałam jeszcze.
 
Niestety z tym zostawianiem awiza to taka praktyka chyba w całej Polsce. Ja załatwiłam sprawę z "naszym" listonoszem inaczej.
Najpierw, gdy go spotkałam powiedziałam mu, że jest to dla mnie wielki kłopot (bo mam małe dziecko), jesli nie dostarcza mi przesyłek, a tylko zostawia awiza nawet gdy jestem w domu. Dodatkowo uprzedziłam go lojalnie, że gdy jeszcze się raz powtórzy ta sytuacja, to jego nieżyczliwie nieludzkie zachowanie zmusi mnie do złożenia oficjalnej skargi u naczelnika poczty. Tak jak się spodziewałam zignorował mnie, ale konsekwentnie za drugim razem poszłam na poczte i złożyłam oficjalna skargę na piśmie. Poskutkowało. Co prawda zajęło mi to troche czasu, ale od tamtej pory dostajemy wszystkie przesyłki do rąk własnych i listonosz zrobił się milszy i życzy miłego dnia.
 
a Ja was zaskocze moj listonosz wszytskie paczki mi dorecza do rak wlasnych dzis dostalysmy herbatke na laktacje z herbapolu, paczke z bobovity oraz mleczko Hipp Combiotik.
www. bebiko.pl spacja przed bebiko tu mozna zamowic mleko Bebiko 2
 
Dostałam próbki Mleczka Hipp Combiotki i awizo standardowo tak jak u was pewnie bobvita albo johnson i teraz muszę się wlec na pocztę ;/ grrr
 
ja dostałam dziś z Bobovity poradnik, jabłuszko ze słodką marchewką, herbatkę jabłko + koper i kaszkę bananową :-) oraz formularz na 4 porcje bebiko 2 i waham się czy nadal sprzedawać swoje dane osobowe ;-)
 
reklama
Do góry