reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym dniu test

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2022
Postów
1
Hej,
Podpowiedzcie czy w tym dniu negatywny wynik testu jest wiarygodny..
Moje cykle są nieregularne, zazwyczaj trwają od 32 do 40 dni.
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 25 maja, także teraz jestem w 31 dniu cyklu.
Wykonałam test w 24 dniu cyklu i wyszedł negatywny. Czy jeśli wykonam test jutro i wyjdzie negatywny czy to oznacza, że nie jestem w ciąży?
Jutro mamy spotkanie ze znajomymi i nie wiem czy mogę pic alkohol.. miesiączki jeszcze nie mam i nie wiem czy w pełni zaufać testowi czy jednak byc ostrożna..
pomóżcie :(
 
reklama
21 dni po ostatnim stosunku
Ewentualnie 14 dni po potwierdzonej owulacji

Niemniej jednak jak jutro zrobisz test i wyjdzie negatywny to nie ma na ten moment ciąży więc i alkohol jej nie zaszkodzi
 
Do góry