reklama

W którym szpitalu rodzicie ???

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez lil kate, 2 Październik 2006.

1. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

piszcie dziewczyny gdzie rodzicie. moze sie okaze ze ktores z nas sie spotkaja na porodowce :)

ja w Centrum Zdrowia Matki Polki w lodzi

2. ol

ol Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Szpital w Mińsku Maz. - chyba, że coś mi odbije i pojadę do mojej lekarki do Międzylesia:nerd: . Na razie jednak Mińsk, rodzinka będzie miała bliżej - no i ja też:happy:

3. reklama
  4. Joasiek

Joasiek Mamy lutowe'07 Fan(ka)

Jeśli tylko ciąża będzie przebiegała prawidłowo do końca, to Prywatna Klinika Położnicza "SPES" w Krakowie.

5. mrs_szaya

mrs_szaya Fanka BB :)

plan "A" - Szpital w Wołominie.. i poród w wodzie
    plan "B" - gdybym nie zdążyła :) Instytut Matki i Dziecka na Kasprzaka w Warszawie

6. agusia9915

agusia9915 Matka wariatka

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.F.CEYNOWY WEJHEROWO:tak: :-)
    CHYBA ZE AWARIA NASTAPI JAKAS TO DO SZPITALA W GDYNI REDŁOWIE TRAFIMY(CHOC NIE CHCE BARDZO:no::angry: :growl: :hmm: )

7. lil kate

lil kate Mama lutowa'07 Fan(ka)

mnie sie wydaje ze powinnysmy raczej zdazyc, ale... ostatnio troche zwatpilam po akcji mojej kolezanki. ok 1 w nocy obudzila sie na siku. i po zalatwieniu potrzeb jak sie polozyla to odczula pewien delikatny dyskomfort. i budzi meza i mowi: chyba rodze, jedziemy do szpitala. no i pojechali. byli tam 15 po pierwszej i musieli czekac na lekarza na izbie przyjec:baffled: i owy lekarz pojawil sie o 1.30. i jak zaczal ja badac tak od razu przestal i zawiozl na porodowke. a o 1.45 byla juz dzidzia. cala i zdrowa :-) i wczasie trwania porodu nie wiedzieli co wpisac bo on tak wlasciwie jakby nie trwal wcale. takze trzeba byc czujnym!!

8. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

a ja mam zamiar rodzic w gdansku w wojewodzkim;-)

9. MamaMonia

MamaMonia Mamy lutowe'07 Początkująca(y)

Jak na razie to każda z nas gdzie indziej... :-(
    No cóż, kciuki za siebie nawzajem na pewno trzymać będziemy nawet na odległość.
    Ja będę rodziła w szpitalu w Opolu.

10. reklama
  11. Miśka 5

Miśka 5 Mamy lutowe'07

A ja po przeciwnej stronie:wink: naszego malowniczego kraju, tzn w Szczecinie, no chyba że zdążymy się przeprowadzić do stolicy:eek:

12. Wiśnia

Wiśnia mamy lutowe'07 Fan(ka)

hehe to ja dokładnie po przekątnej Miśka5, w małym miasteczku na podkarpaciu... ale jesteśmy porozrzucane :-)

Poleć forum