reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym szpitalu rodzicie ???

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2006
Postów
2 225
Miasto
łódź
piszcie dziewczyny gdzie rodzicie. moze sie okaze ze ktores z nas sie spotkaja na porodowce :)

ja w Centrum Zdrowia Matki Polki w lodzi
 
reklama
Szpital w Mińsku Maz. - chyba, że coś mi odbije i pojadę do mojej lekarki do Międzylesia:nerd: . Na razie jednak Mińsk, rodzinka będzie miała bliżej - no i ja też:happy:
 
Jeśli tylko ciąża będzie przebiegała prawidłowo do końca, to Prywatna Klinika Położnicza "SPES" w Krakowie.
 
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.F.CEYNOWY WEJHEROWO:tak: :-)
CHYBA ZE AWARIA NASTAPI JAKAS TO DO SZPITALA W GDYNI REDŁOWIE TRAFIMY(CHOC NIE CHCE BARDZO:no::angry: :growl: :hmm: )
 
mnie sie wydaje ze powinnysmy raczej zdazyc, ale... ostatnio troche zwatpilam po akcji mojej kolezanki. ok 1 w nocy obudzila sie na siku. i po zalatwieniu potrzeb jak sie polozyla to odczula pewien delikatny dyskomfort. i budzi meza i mowi: chyba rodze, jedziemy do szpitala. no i pojechali. byli tam 15 po pierwszej i musieli czekac na lekarza na izbie przyjec:baffled: i owy lekarz pojawil sie o 1.30. i jak zaczal ja badac tak od razu przestal i zawiozl na porodowke. a o 1.45 byla juz dzidzia. cala i zdrowa :-) i wczasie trwania porodu nie wiedzieli co wpisac bo on tak wlasciwie jakby nie trwal wcale. takze trzeba byc czujnym!!
 
Jak na razie to każda z nas gdzie indziej... :-(
No cóż, kciuki za siebie nawzajem na pewno trzymać będziemy nawet na odległość.
Ja będę rodziła w szpitalu w Opolu.
 
reklama
Do góry