reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Asia84, 7 Luty 2006.

?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

1. 36 tc.

5,3%
  2. 37 tc.

5,8%
  3. 38 tc.

12,7%
  4. 39 tc.

16,4%
  5. 40 tc.

29,6%
  6. 41 tc.

15,3%
  7. 42 tc.

14,8%
  1. Asia84

Asia84 Fanka BB :)

ciekawa jestem w jakim ty. urodziłyście swe dzieciaczki. Ja jestem w 37 tc. i już bym chciała... :)

2. wronka

wronka czerwiec05`, kwiecień2010

Hej..Asia ..ja urodziłam w 40 tygodniu...dokładnie w dniu terminu....ale miałam poród wywoływany...bo kto wie, pewnie urodziłabym jeszcze później ;D

3. reklama
  4. karolinna

karolinna grudzień 05,wrzesień 08

a ja urodziłam też w 40 tyg,nawet 4 dni po terminie ;) i cieszę się że urodziłam tak blisko wyznaczonej daty porodu :)

5. ewaunia75

ewaunia75 Gość

a ja urodziłam w 38 tc. czyli 2 tygodnie przed terminem i bardzo się z tego cieszyłam bo to był nadzwyczaj gorący sierpień... ;)

6. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Buu... :( Niesprawiedliwa ankieta...A co z tymi, które są juz w 10 -cu ciąży, jak ja...? Nawet nie będę mogła zaglosować... :( :( :(

7. helunia

helunia MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

a mi wedlug daty porodu wychodzi ze mam urodzic w 41 tyg i 2 dniu czy tak dlugo moze trwac ciaza?jakie sa srednie tygodnie urodzen dzieciaczkow piszcie bo mnie tez to ciekawi

8. grooha1

grooha1 Fanka BB :)

ja urodziłam w 41 tygodniu i 3 dniu, poród miałam wywoływany, bo nie wim ile bym chodziła z brzuszkiem, maluszkowi nie spieszyło się do nas.

9. Asia84

Mi według terminu wychodzi ,że urodzę w 40 tc. i 1 dniu. Mówi się i zakłada,że ciąża trwa średnio 38-40 tygodni.Ale do 42 tc.to jest norma. 40 tc.to jest taki "orientacyjny", bo terminowy poród może odbyć się 2 tygodnie przed lub 2 tyg. po tym 40 tc.Ale wiem też,że tak po 11 dniach od wyznaczonego terminu,gdy nic się nie posuwa do przodu,poród wywołują.

10. reklama
  11. Asia84

to dobrze,że dodałaś jeszcze te 2 tyg. ! ja tak strasznie chciałabym urodzić trochę wcześniej,że zupełnie nie pomyślałam o 41 i 42 tc. Dziękuję za tą modyfikację:)
    Pozdrawiam!!

12. Ivonek

Ivonek Gość

JA urodzilam dokladnie w dniu terminu.I ciesze sie, ze nie po terminie, bo jeszcze bardziej bym sie chyba denerwowala...A dodam ze po USG mialam termin na 14 listopada, a po ostatniej miesiaczce na 16.Wiec zmescilam sie w obu terminach ;)

Poleć forum