reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

reklama
NO troche wiecej było strzałów..ale jednej nocy:):) ;D..
To sie mąż ucieszy, że wyborowy z niego strzelec:)..ja tez, chociaz zaskoczyłyby mnie te zmiany..
 
Trzeci "strzał" w czasie 12 godzin nie zawiera już plemników tylko wydzielinę. Tak więc pamiętać warto, że tylko 2 pierwsze "strzały" są "dziecionośne" :):):)
 
Witajcie dziewczyny, moze ktoras ma jakies ciekawe sposoby zajscia w ciaze!staramy sie od pol roku i nic-to co?macie jakies rady? ::)pozdrawiam
 
Witaj Bogda:)-Byłam wczoraj u gin..zadałam mu podobne pytanie- Odpowiedział,z e wszystko mam zdrowe..i teraz kosiac sie..tulac..i nie myślec zbytnio..przesadnie, ze robi sie dzidziusia;)..aaa..i powiedział, ze jak po pół roku sie nie uda..to , ze maz bedzie musiał wpaść..i wówczas jego przebada..(tak w skrócie, p. gin tak ładneij to wszystko w słowa obrał..bardzo naukowo- ::)
 
hej!!!
Bogda zrób Sobie badania (morfologia, prolaktyna) poproś gina o skierowanie na USG (macica, drożność jajowodów)... Zacznij brać kwas foliowy i witaminki. Gdzieś już o tym pisałam, ale mój gin zalecał trzy dni celibaciku przed dniem płodnym (plemniki są wtedy lepszej jakości) i do dzieła. Po przytulanku godzinka leżenia z poduszką pod pupą. Kup sobie testy owulacyjne!! I jak napisała Dorka nie myśl za dużo i podejć do tego na luzie!!!
Powodzenia!!!!
 
Dzieki kochane,
Jak to fajnie jak nie jestes sama z tym problemem(bo co taki facet wie o dniach plodnych i nieplodnych) ;D
Witaminki i folik biore ale chyba jednak tez kupie testy owu... bo mam dlugie cykle
A moze sa jakies "dogodne" pozycje na szybsze zajscie?
Podobno dobrze jest pic jakies syropki na jakosc sluzu,to prawda?
pozdrawiam Was serdecznie,pa
 
reklama
chyba nie ma specjalnych sposobów na zajście w ciąże, poza jednym....podstawowym.... ;) Po sobie wiem, że trzeba się wyluzować, może nawet starać się przestać myślec o tym, że bardzo chcemy mieć dziecko... Ja po pierwszej nieudanej próbie odcięłam się od wszelkich info nt. ciąży, przestałam zaglądać na forum...a kiedy nastąpił miesiąc kiedy całkiem nie mysłałam ze uda się zajsc, bo miałam rozne dolegliwości - nieoczekiwanie udało się! To chyba jedyny skuteczny sposób, cierpliwość i spokój. Trudne to jest, niestety. Pozdrawiam i życze powodzenia!!
 
Do góry