reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Droga Cecylko różyczka nie ma wplywu na płodnosć , kto ci te banialuki naopowiadał, owszem jast niebezpieczna ale wczasie ciazy, moja droga ja tez przeszlam rozyczke i mam zdrowe dzieci.Zmien lekarza zrob badania i do dzieła-powodzenia
 
reklama
Jak czytam takie rzeczy to coraz bardziej "lubię" swojego lekarza. Zawsze podtrzymuje mnie na duchu, zawsze proponuje coś nowego jak dotychczasowe działania nie przynoszą rezultatu i co najważniejsze nigdy nie powiedział, że jest beznadziejnie, żeby dać sobie spokój. Taki lekarz jak ten Twój Cecylka to skandal. Jak tak można od razu komuś tak powiedzieć na samym początku i w ogóle tego nie uzasadnić. To okropne! Zmień lekarza czym prędzej!
 
Wpisuję to do tego wątku- bo tamta nazwa NASZ BOCIAN może źle sie kojarzy

dziewczyny w poszukiwaniu wiadomości o poleconym mi lekarzu i badaniu, które muszę wykonaćnatrafiłam na forum NAsz Bocian-

To straszne ile osób ma problemy z poczęciem,jakie są różne przyczyny niepłodności i ta ilość dziewczyn- ja wiem że tam piszą tylko te które mają już stwierdzone problemy i przygotowują się do inseminacji albo in vitro, ale mimo tego ten świat teraz taki niesprawiedliwy!!!!!!!!!!!!!
 
Kajunia ta stronka pokazuje determinację do osiągniecia celu jakim jest poczęcie i taką akceptację swoich niedociągnięć.Ogólnie jest przygnębiająca- bo tu dziewczyny piszą i się pociszają, porównują objawy- a tam to już nie ma co porównywać- po prostu albo po inseminacji się uda albo nie!!!!!!!
Ale napewno warto zajrzeć żeby uświadomić sobie,że czasem mogą być różne przyczyny, których nie bierzemy pod uwagę, które powodują problem z zajściem w ciążę.
 
Aniu o to samo mi chodzi...tam kobiety naprawdę mają duze problemy z poczeciem...jakos przez przypadek raz wlazlam na te strone i czytajac ja terafilam na ziolka...

ta strona wiele sie rożni od bociana.....BARDZO
 
Witam AGNIECHA777 jak tam twoje oczekiwanie mam nadzieje ,że nie długo wszystko sie wyjaśni, a ja teraz mam podejzenia o fasolke ne mam miesiaczki piersi bolą sutki stoja :)ale mi sie zrymowało.Troche sie boje zrobić jeszcze test zeby nie przezyć rozczarowania ale rozmawiałam z mila1 i doradzila mi ze bym jednak zrobila. pozdrawiam cię gorąco i powodzenia!!! :)
 
zeby uznać kogoś jak ciebie złociutka za bezpłodna to taki konował powinien Ci zlecić chyba zed 100 badań i róznych przeswietleń włacznie zeby tak uznać albo musiałabyś niemieć macicy to tak na takiej wizycie moze Ci powiedzieć bo choc istnieje 1% szansy niejestesmy bezpłodne u mnie była ta 1% szansa i sie udało ,zmieniaj go jak naszybciej rejestruj się i daj znać o poczynaniach
 
reklama
Niestety coraz więcej cierpi na bezpłodność. A co druga kobieta ma problemy z zajściem w ciążę. Zresztą co druga na tym forum je ma :( A za parę lat epidemiolodzy prognozują, że co 3 kobieta na świecie będzie bezpłodna z różnych przyczyn :( Zastraszające wyniki..
 
Do góry