reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Witam Was dziewczyny cieplutko
Dostałam te tabletki na uregulowanie cyklu i zeby przez te 2 m-ce odpocząc psychicznie jak to powiedział lekarz.
Ale psychicznie ja sie czuję całkiem dobrze. Teraz jestem w trakcie @ która przyszła w terminie. Lekarz powiedział ze przepisuje 2 opakowania bo po jednym bywa ze normalna @ nie przychodzi. A u mnie jest i to całkiem normalna, wiec zastanawiam sie czy to drugie opakowanie jest potrzebne??
 
reklama
Dziekuje Elzbietko za odpowiedz.
Tak wiec myslę ze juz od tego cyklu zaczne staranka. Lekarza nie mogę sie zapytac bo jak na złosc jest teraz na urlopie.
Ale tak jak pisałam czuje sie ok wiec tez myslę ze moge odstawic pigułki.
Tak mi sie juz marzą dwie kreseczki na tescie, ze gdybym je ujrzała to bym chyba zwariowała ze szczescia. Chociaz jest we mnie tez obawa i strach aby nie powtórzyło sie to co w poprzedniej ciązy.
Pozdrawiam was gorąco dziewczyny.
 
A więc chciałabym sie zameldowac jako starająca sie o fasolke.
Zaczynam od tego cyklu. Jestem własnie w trakcie @ i tylko jak sie skonczy zamierzam wziąść sie do roboty :) :) :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkie staeające sie dziewczyny i trzymam kciuki za szybkie ujrzenie 2 kreseczek.
 
A więc witaj Karolina26 wśród staraczek :) :) :)

Zyczę żeby fasolka przyszła do Ciebie jak najszybciej ;)
 
reklama
Dzięki monika3
Własnie zakupiłam dzisiaj folik i od jutra zaczynam go brac. A czy oprócz folika bierzesz dodatkowo jakies witaminy, np falvit lub jakies inne??
 
Do góry