reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

reklama
Ja boję się że zaraz nadzieja pryśnie i dostanę okres, a ta blada kreska na teście to jakaś wada produktu. Przez to myślenie kreci mnie w brzuchu i nie wydaje mi się że to może okres się zbliża, a może stres. Najlepiej pójść na betę ale dopiero w poniedziałek będę mogła... czyli cały weekend przede mną. Może kupię jutro czulszy test i sprawdzę. Trzymam kciuki za Was.
 
Ja boję się że zaraz nadzieja pryśnie i dostanę okres, a ta blada kreska na teście to jakaś wada produktu. Przez to myślenie kreci mnie w brzuchu i nie wydaje mi się że to może okres się zbliża, a może stres. Najlepiej pójść na betę ale dopiero w poniedziałek będę mogła... czyli cały weekend przede mną. Może kupię jutro czulszy test i sprawdzę. Trzymam kciuki za Was.

Kup kup, zrob jeszcze jeden i bedziesz wiedziala, ale jak dla mnie to juz jest sie z czego cieszyc :)

A my dziewczyny damy rade! Ja wlasnie dostalam @ i oo.. po co mi te testy byly. Juz nie wiem czy codziennie meczyc meza, czy raz w miesiacu. Juz chyba wszystko probowalam..
 
My też próbowaliśmy i opinii na ten temat jest wiele. Ja jeszcze nie ciesze się bo juz tyle razy widziałam u siebie jakieś objawy i zaczynałam się cieszyć... i wychodziło co wychodziło. Zrobię test jeszcze jutro i zobaczymy, trzeba wierzyć chociaż to coraz trudniejsze
 
Kup kup, zrob jeszcze jeden i bedziesz wiedziala, ale jak dla mnie to juz jest sie z czego cieszyc :)

A my dziewczyny damy rade! Ja wlasnie dostalam @ i oo.. po co mi te testy byly. Juz nie wiem czy codziennie meczyc meza, czy raz w miesiacu. Juz chyba wszystko probowalam..
Przykro mi. Damy radę masz rację ja odstawiłam wczoraj duphaston I w ciągu 2-3 dni ma przyjść @ A o 15 mam wynik bety. Tak jak pisałam wcześniej wynik pewnie będzie negatywny bo temp.spadla mi dziś do 36.6 i rano test ciążowy z jedną kreska. Więc na wynik bety specjalnie nie czekam
 
reklama
Do góry