reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

Olla Ty to akurat na nogi narzekać nie powinnaś!!! :-p Wiem bo widziałam :-p
A kulaskami Amelki się nie przejmuj, wiele "krzywizn" przechodzi z wiekiem :tak:

(no i już kończę nadrabiać ogólny ;-))
 
reklama
Olla Ty to akurat na nogi narzekać nie powinnaś!!! :-p Wiem bo widziałam :-p
A kulaskami Amelki się nie przejmuj, wiele "krzywizn" przechodzi z wiekiem :tak:

(no i już kończę nadrabiać ogólny ;-))

Esia no mam nadzieję jeśli chodzi o te krzywizny:tak: Zu przecież pod opieką ortopedy bo iksy ma na sto dwa.

Olla ja Twoje nogi też widziałam:-p I tyle mogę powiedzieć co Esia:-p
 
:)))) Ja nie mowie ze brzydka, Melapikna jak mamusia ale nogi to ja mam takie parowkowe hihii
Esia potwierdzi :D :p
 
Parówkowe???!!! Ło matko... No leżę i kwiczę :-D Zwłaszcza było to widać w tych miniówach jak chodziłyśmy się obżerać nad morzem :-p
 
Do góry