reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

Matko jedyna, co Wy im aplikujecie?

Jestem ciekawa ile waży Mateusz. Na teściowej wadze ważył 11 i pół kg ale ona zawsze zawyża. Pewnie potroimy wagę urodzeniową na roczek, czyli ok:tak:
 
reklama
Lidkuś, jasne że sterydami karmimy ;-) Chcemy utuczyć na małe Pudzianki, hahahaha. Mateuszek na pewno waży mniej niż 12 kilo, gdyż jest znacznie lżejszy od Misiaka :tak:
 
Ło Matko to ja chyba glodze swoje dziecko na ostatnim wazeniu wyszko 8200 g wiec Maja w porownanu ze swoimi rowiesnikami to drobinka (nie tak jak mama :-D :-D )
 
No i jak tez już wszystko wiem.

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Mateusz wazy 10.700 waga jak najbardziej prawidłowa, zdaniem pani lekarz. Mój kręgosłup wcale się nie domaga aby wazyl w tym wieku więcej.
Mateusz był bardzo dzielny. Byłam z niego bardzo dumna.

A mierzy na ugietych nóżkach 80 cm ( bo nie chciał stanąć sam przy ścianie i trzymał się kurczowo mojej bluzki).
 
To Kubus jako forumowy wczesniak pobija wszystkich....14 kg i 90 cm Kupujemy ubranka na 92, moj maz ma 190cm wzrotu wiec synek idzie w taty slady... stopka jak tu juz pisano 23 a tata 45 - 46, i mam takich dwoch chlopow gigantow :-) Tylko moj maz jest wysoki i szczuply a moj najukochanszy syneczek jest wysoki i grubszy, nie jest otyly no ale zaokraglonka wszedzie widac :) Bylismy wczoraj na szczepieniu wiec dane jak najbardziej aktualne i pai doktor powiedziala ze Kubus to wyglada na 2 lataka a nie na roczniaka.... najwazniejsze aby bylo zdrow, a reszta to nic :)

Dobra dzisiaj sie naprawde rozpisalam :)
 
Anek jak zobaczyłam Twój post to szacowałam ze Kubuś wazy jakieś 13kg a tu szok aż 14kg i 90cm.Ale widać na zdjęciach tą wysokość i wagę.
A tak ja pisałaś aby Kubuś był zdrowiutki tego mu najbardziej życzę zdrówka zdrówka.
 
reklama
Do góry