reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

Rybcia - to Twoja niunia ładnie przybrała. Kiedyś o ile dobrze pamiętam nasze córeczki miały podobną wagę ale mój skubany niejadek nie waży teraz więcej niż 8,5 a i tego nie jestem pewna((
 
reklama
Tak tak Asiun to prawda coś podobnie ważyły nasze córeczki,Ale i tak mało przybrała od grudnia do dzisiejszego dnia.
Na dzień 22.12.2006 ważyła 7900a a dziś waga pokazała 9250g z ciuchami.
Ale też muszę patrzeć na to że Dominika od miesiąca biega sama.
 
Dzis bylismy na kontrolnym wazeniu i Maja wazy hmmmm 8200g I jestem pewna ze jest najlzejsza z kwietniowych dzieciaczkow :tak:
Tylko po kim ona taka drobniutka napewno nie po mamie :-D :-D :-D
Troche sie martwilam ze tak malo przybiera ok 300 400g na miesiac ale lekarka powiedziala ze wszystko ok i wyniki tez sa dobre widocznie ma taka dobra przemiane materii. Tylko ona potrafi tyle zjesc ze sie zastanawiam jak to mozliwe ze potrafi to tak szybko spalic i po 3 godz znow jest glodna :-D
 
my bylismy na wazeniu w zeszlym tygodniu - mala przez 2 miesiace przytyla kolo 1 kg - teraz wazy 9,15 kg - czyli jest ok :)
 
Tylko ona potrafi tyle zjesc ze sie zastanawiam jak to mozliwe ze potrafi to tak szybko spalic i po 3 godz znow jest glodna :-D
po trzech?? Natalka po godzinie walczy ze stołem w kuchni i domaga sie am i krzyczy "da", zeby jej coś dać:tak: :-D Aż się boję, ze normalnie ją utuczę ...w sumie my jestesmy chudzinki, ale i tak boję sie żeby za gruba nam córcia nie wyszła ;)
 
reklama
Ja ostatnio mam wrażenie, że Jagoda schudła. No ale jak się biega cały czas.
Mam tylko nadzieję, że na mnie to jej bieganie też działa i tez mi coś spadło.
 
Do góry