reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Kochane niestety moja doba czasowo to tyle samo co wasza...ale nie narzekam :tak: zawsze moze byc gorzej a kto pyta nie bladzi zatem jak gdzies tylko z kims pracuje kto jest specjalista w jakiej kolwiek dziedzinie zwiazanej ze zdrowiem psychicznym , fizycznym i zdrowotnym dzieci zameczam go swoimi pytaniami i watpliwosciami :zawstydzona/y: a ze ja nie lubie niejasnosci i watpliwosci szukam az znajde satysfakcjonujaca,fachowa, rzeczowa i dobitna odpowiedz :-)
 
Wxczoraj ważyłam i mierzyłam Antosia, ma 80 cm i waży 11300, kurcze w 2 tyg przybrał pół kilo! Tak go Babcie karmią:-) apetyt ma. Waga ciężka;-) ;-)
Tez uwazam ze nie ma co sie martwić waga dziecka jeżeli dobrze się rozwija, przeciez każdy jest inny i ma swoje tempo:-)
 
Oczywiście, że nie ma się co martwić. Tak, jak my jesteśmy różni, tak i dzieci. Chociaż, jak patrzę na zdjęcia Jagody z okresu jak miała ok 2 m-ce to mi się wydaje, że niedojadała :(

A Antoś, to chłop jak dąb :)

Też wczoraj mierzyłam i ważyłam Jagodę, tyle, że u nas w domu. Wyszło mi, że zmalała o 3 cm i schudła 0,5 kg. Chyba przestanę ją mierzyć w domu ;p
 
Joaśka dlatego ja zawsezsama waze Antosia na jednej wadze i przy jednej ściennej miarce, bo jak mierzyłam go centymatrem to wyszo całkiem co innego;-) ;-) wole trzymac sie jednej miary:-)
A Antek naprawde dobrze rośnie, i pomyślec ze urodził sie taki malutki ważył 3100:-)
 
W to schudnięcie bym jeszcze uwierzyła, biorąc pod uwagę ile gania. Ale, że się skróciła ;p to już nie.
Też się trzymam miar z przychodni. Tyle, że my chodzimy rzadko.
A chcieliśmy się przekonać czy przekroczyła już 9 kg.

Patrz, a Jagoda ważyła 3900. Nijak się ta waga urodzeniowa ma do późniejszych wag.
 
Z drugiej strony to chyba dobrze, że Jagódka mniejsza jest, przynajmniej jako dziewczynka bedzie drobniejsza:-) :-)
 
reklama
Cały czas mam nadzieję, że jej tak zostanie i po tatusiu będzie szczupła. Po mamusi może być piękna i wiecznie młoda ;p
A mądra będzie po nas obojgu ;p
 
Do góry