reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych grudniowych brzuszków :D

Widze ze same chudzinki tutaj:) Ja waze 80 kg:/ Lekarz powiedział ze dobrze by bylo gdyby mi przybywalo po 1 kg na miesiac:/
Juz czuje delikatne powiekszenie na brzuszku ale nie wazylam sie jeszcze. Najgorzej boje sie o kregoslup.
Jakie cwiczenia mozna robic w ciazy?
 
reklama
Też z chęcią się wpiszę tylko muszę wagę kupić najpierw, bo nie mam w ogóle :) Chyba że w późniejszym etapie ciąży u gina się kontroluje wagę? Bo nawet nie wiem :)
 
To i ja opiszę moje przeboje wagowe w ciążach :-p

Pierwszą zaczynałam z wagą 60kg, co przy 168 cm wzrostu jest dla mnie wagą idealną (tzn ja się przy niej super czułam). Pomimo nie objadania się i mega mdłości przytyłam 33 kg!!! Być może był to efekt stosowanych wcześniej diet? Lekarz uznał,że mój organizm wszystko kumuluje, bo boi się kolejnych faz głodu...Karmiłam córkę 7miesięcy i niestety nie spadło za wiele. Ba! Ja tydzień po porodzie ważyłam zaledwie mniej o 5g, z czego córka warzyła 3360 :baffled: Zaczęłam walczyć z tym, ale zaszłam szybko w druga ciążę. Tym razem przybyło mi 10kg, które szybko spadły po porodzie, ale potem znowu waga szła w górę:szok: W końcu lekarze wykryli u mnie cukrzycę (u mnie genetyczna) na początku 2012 roku i z wagi 93 kg w ciągu 2 miesięcy spadłam na 78 (oczywiście po wdrożonym leczeniu, ale bez jakiś drastycznych diet). Kiedy zaszłam w 3 ciąże byłam wciąż leczona i podlegałam kontroli w szpitalu non top i tym sposobem przytyłam tylko 9 kg, które po ciąży szybko spadły, ale dalej ni cholery....Tę ciążę rozpoczynam zatem z wagą 78kg, ale póki co nie tyje wcale, wręcz mam lekkie wahania w druga stronę. Zobaczymy jak to będzie na finishu. Na pewno nie pozwolę sobie zaprzepaścić tego, co już udało mi się osiągnąć;-)

Annte pomysł z tabelką na początku super! Jasno i przejrzyście. Bardzo proszę o wpisanie mnie. Waga startowa 78kg i taka sama na miesiąc kwiecień. Ja jeszcze tylko bym dodała do tej tabelki pozycję wzrost, bo jednak jak ktoś by chciał cokolwiek porównać, to sama waga o niczym nie świadczy. Ale to oczywiście jak już dziewczyny chcą:-)
 
Myślę, że nikt nie będzie porównywał wagi i wzrostu, ale jeśli to nie problem, to jestem za. Również proszę o wpisanie do tabelki waga wyjściowa 65kg, na miesiąc kwiecień 64kg, wzrost 165cm :)
 
Mitemil ale mi chodzi o to,że np dla mnie 78 kg to za dużo, a dla kogoś, kto ma załóżmy 185 cm wzrostu jest to waga odpowiednia. Po prostu wydaje mi się,że w zestawieniu ze wzrostem obraz sytuacji jest lepszy, ale pewnie tylko ja tak myślę;-)
 
Przepraszam,że tyle trwało dopisywanie, ale miałam intensywny weekend - 2 urodziny córeczki.
 
Zaczynam z waga 60 kg przy wzroscie 160cm, podczas pierwszej ciazy przytylam duzo bo az 20 kg,mialam tez cukrzyce ciazowa .mam nadzieje ze teraz mnie ominie tak jak te 20 kg ;)
 
reklama
Moja waga przed ciążą: 55 kg :-) przy wzroście 166 cm. Obecna waga (dzisiejsza) 52 kg :szok: , ale to pewnie dlatego, że mam mdłości i nie mogę jeść
 
Do góry