reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga niemowlaka

Dołączył(a)
21 Grudzień 2017
Postów
13
Witam, mam problem z waga mojego dziecka. Obecnie ma j 4 mies i wazy 8600g pediatra krzyczal ze go przekarmiam. Urodzil sie z waga 3200g 53 cm. Karmie go swoim mlekiem, nie chcial piersi wiec sciagam laktatorem. Wypija 240ml co 3h mniejsza porcja wiaze sie z placzem i ledwo wytrzymuje 2h. Dopajam woda pilnuje godzin. Od tygodnia zaczelam wprowadzac stale pokarmy tylko 1x dziennie zamiast mleka. Noce przesypia cale i nie dojada. Co moge zrobic?
 
reklama
Rozwiązanie
Zmniejsze ilosc mleka do 200 i wiecej wody bede oodawac moze to cos da.
Wystarczy jeżeli zmniejszysz mleko do 210 ml. Ale spróbuj może jednak zasięgnąć rady dobrego pediatry bo tu na forum zdania są podzielone a dziecka żadna z nas nie widziała i specjalistka nie jest. Popytaj wśród znajomych czy kogoś takiego nie znają, albo tu na forum zapytaj, nawet prywatnie. Wydasz raz 100-200 zł ale za to będziesz spokojna że jakiś specjalista konkretnie Ci doradził czy trzeba ogranizac małego czy jest ok :)
Walczylsm poltora miesiąca o piers. Prezyl sie plakal, probowalam nakladek, oszukiwac troche z butelki potem piers, z nerwow byl az czerwony i plakal. Obwiniam o to polozne w szpitalu. Mialan cesarke i przyniosly mi synka mowiac juz nakarmiony a mówi lam ze chce od razu nakarmic go piersia. Potem 7 dni bylismy w szpitalu bo maly mial infekcje i same po wielu probach zrezygnowaly z tym przystawianiem. Bral, ssal chwile i potem placz a mleko mialam. Stwierdzilam ze ti meka dla mnie i dla niego.
U mnie w szpitalu położne na medal były
Nie wyobrażam sobie żeby ktoś bez mojej zgody mm dał synkowi.
A sprawdzalas wedzidelko??
Także podziwiam :)
Niektóre mamusie nic nie ściągają pomimo dużej ilości mleka szacunek :-)
A głupimi uwagami się nie przejmuj :-)
Tacy ludzie mają że sobą problem najwidoczniej ;)
A Ty dajesz synkowi to co najlepsze:)
Moj butelkę tolerowal do 3 mies później za chiny nie wziął ma rok i nie ruszy hehe
 
reklama
Moj jest pomiedzy 95 a 97 centylem i dla niego siedze i sie mecze...kazdy wyjazd i ten laktator chodzacy niczym traktor i slysze tylko ,,znowu sie doisz" bardzo krepujace nawet wsrod rodziny...ale to dla jego dobra mam zamiar do 6 miesiaca pociagnac chociaz...a moje cycki beda pewnie juz do podlogi heh
mój syn urodził sie z waga 4600 i do dzisiaj jest powyżej 97 centyla z wagą i wzrostem, nie wszystkie dzieci są jednakowe. Jak się mają centyle wg wzrostu?
 
Zmniejsze ilosc mleka do 200 i wiecej wody bede oodawac moze to cos da.
Wystarczy jeżeli zmniejszysz mleko do 210 ml. Ale spróbuj może jednak zasięgnąć rady dobrego pediatry bo tu na forum zdania są podzielone a dziecka żadna z nas nie widziała i specjalistka nie jest. Popytaj wśród znajomych czy kogoś takiego nie znają, albo tu na forum zapytaj, nawet prywatnie. Wydasz raz 100-200 zł ale za to będziesz spokojna że jakiś specjalista konkretnie Ci doradził czy trzeba ogranizac małego czy jest ok :)
 
Rozwiązanie
Do góry