reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
Ja przytyłam 20 kg a przede mną jeszcze 6 tygodni, ale najważniejsze żeby nasz mały aniołek rósł a kilogramy.........jakoś się zgubi :-)
 
Ja od jakichs 2 tyg prawie wcale nie mam apetytu i jem cokolwiek zeby maluch sie chociaz najadl bo ja mogla bym nie jesc wcale.... brzusio mam coraz wieksze wiec mysle ze dzidzia zdrowo rosnie:tak::tak::tak:
napewno kochana !!! dziecko rośnie zdrowo a tak w ogóle to ono juz potrzebuje więcej więc pewnie zabiera to co najlepsze nie martw sie i jak cos to pisz na gg 3222904
 
hej ja startowałam z waga 64 ale ta waga była spisana dopiero w 2 miesiacu bo wtedy byłam pierwszy raz u ginka a teraz jestem w 7 miesiacu i warze 71 :-)
 
Melduję, że w 6 miesiącu waga skoczyła mi do 70kg więc przytyłam od początku 8,5 kg. Nie jest chyba tak źle ;-) u mnie kobitki w rodzinie dobijają ponad 20 kg i nie wydaje mi się, że w ciągu 3 miesięcy aż tyle podskoczę :sorry2:
 
ja zaczelam z waga 45 kg, teraz koncze 19 tydzien i juz jestem 6 kg do przodu. przy czym tyję skokami - kilogram-dwa przez noc, potem pare tygodni waga stoi i znowu skok, podobnie tez rosnie mi brzuszek. ale to raczej normalne :-)

tyłek mi urosl, zartuje sobie, ze to tak specjalnie, dla przewiwagi, bo gdyby cala waga szla w brzuch i piersi, to ciagle padalabym na twarz :)
 
A ja znów się melduję. Jestem teraz w 9 miesiącu ciązy. Do końca został miesiąc. Wazę 64 kg. Przytyłam 16kg.. Ale chyba wiekszosc poszła w brzuszek. Wygladam proporcjonalnie i kobieco, wiec już się nie zadręczam :)
 
reklama
fasolko ja taka wage miałam w 2 miesiacu ciazy a teraz mam juz poczatek 7 miesiaca i waze 74 kilo i wcale sie tego nie wstydze owszem chciało by sie miec miej ale na to pszyjdzie czas po urodzeniu malucha pamietaj ze wody płodowe i dzidzia tez warza ty moze az tyle nie pszybierzesz ale jak wchodzisz an wage tam nie ma tylko twojej wagi jest i mały lub mała i wody płodowe a zreszta zadna tragedia ze sie tropche pszytyje wkacu wszystkie wiemy ze jak sie chce to czeba troche pocierpiec ze tak powiem pozdrawiam wszystkie okroglutkie pszyszłe mamusie pszeciesz my tak slicznie wygladamy z tymi brzuszkami
 
Do góry