reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
Witam, jestem w 17 tyg ciąży.

Jak na razie schudłam 4 kg - nie specjalnie. :-(
Jem 5-6 posiłków dennie. Nie żałuję sobie. Nie ograniczam nawet tłustego i słodyczy:confused:

Czy może znajda się mamy które traciły wagę zamiast tyć?? Do którego tygodnia chudłyście? W pierwszej ciąży też schudłam na początku, ale od 10 tyg zaczęłam przybierać na wadze.
 
Myslę, że przesadzacie, ja w pierwszej ciąży przytyłam 24 kg, a po 6 tyg. od porodu miałam z powrotem 54 kg, bez żadnego odchudzania. I tak nie macie na to żadnego wpływu, po co się zamartwiać?
 
Dziewczyny mają rację nie ma co się zamartwiać..ja też ostatnio troszkę panikowałam bo jestem w 24 tc i przytyłam już 7 kilo...dla mnie to dużo :rofl2:
Ale stwierdziłam że nie ma co się zamartwiać...właściwie wszystko poszło mi w brzuszek troszkę powiększyła mi się objętość ud i pupa:sorry: a jestem osobą która bardzo przykłada uwagę do własnego wyglądu...no ale cóż tłumaczę to tym że jestem w ciąży i wolę wyglądać że tak powiem ,,zdrowo":tak: Po porodzie jestem pewna że powróce do wagi sprzed ciąży....cały czas myślałam żeby się zmieścić w 10 kilogramach ale dzisiaj wiem że jest to w moim przypadku niemożliwe;-)
Najważniejsze że nasze maleństwa rozwijają się prawidłowo!
 
Ja mysle ze to najlepszy pomysl jak ktoras dziewczyna powyzej napisala,,,pozbyc sie wagi i juz...hi hi ja w pierwszej ciazy przytylam 17 kg ,w czasie porodu spadlo mi tylko 5,ale reszta poszla do paru miesiecy bez zadnej diety,teraz jestem w 22 tyg. i juz +5 oczywiscie znow panikuje bo dla mnie to tez tragedia ze tak tyje,,,,ale najwazniejsze jest zdrowie nasze i maluszkow,a kilogramow sie pozbedziemy,,,,:happy::happy::happy:
 
ja przytyłam też sporo bo prawie 30kg. Do końca połogu miałam juz 20kg mniej, ale jeszcze mam te 10kg nadwagi. Na razie nie za bardzo moge ćwiczyć brzuch bo miałam cesarkę ale jak tylko bedę mogła to wracam do ćwiczeń brzucha! Mam świetne ćwiczenia na płaski brzuch! Płyta nazywa się CHIC płaski brzuch bez wysiłku. Ćwiczenia sa naprawde bardzo skuteczne! Są trzy zestawy cwiczeń po 10min. Płyte można zamówić na stronie CHIC. Kosztuje ok 20zł. mam też aerobic dance i TBC ale tu trzeba trochę sie pomęczyc.. :baffled: a ćwiczenia brzucha są prostę, szybkie i niemęczące. polecam!!!
 
Hej, ja do końca 4 miesiąca straciłam 7 kg, ale źle się czułam, okazało się, że mam jawną nadczynność tarczycy ( zrobiłam sobie badanie TSH), włączyłam leki ( Thyrosan) i po dwóch tygodniach było juz lepiej, teraz, w 30tc, jestem już do przodu 10 kg...
 
Jestem dopiero w 7 tc i jak na razie schudłam 1,5 kg..czuje się mega fatalnie,mam ciągłe mdłości i z cudem graniczy jak jestem w stanie coś w siebie wcisnąc..a babelki w brzuchu są dwa...:szok:wiec wypadałoby się dobrze odzywiac..
 
No to trzymaj się, może Tobie szybciej przejdzie, a mnie wymioty np. w pierwszej ciąży, gdzie schudłam też 6 kg, trzymały do 6. miesiąca. Niektórzy mają pod górkę...
 
reklama
Do góry