reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży

reklama
do 12 albo 16 kg chyba.
Gdzies kiedyś czytałam ze kilogram do 1,5 na miesiąc. Ale to kwestia indywidualna kazdej kobiety.
Ja przytylam mało a zaraz po porodzie mialam wage jak przed ciąża .Obecnie mam mniejsza niz przed ciąża :-).
 
W pierwszej miałam plus 25 w drugiej plus 10 teraz póki co 3/4kg na plusie z tym że waga startowa odpowiednio była 59,71 i 77 kg
 
Wszystko zależy od Twojego wyjściowego BMI. Jeżeli mialas niedowage lub dolną granicę BMI, możesz przytyć do 18- 20kg jeżeli była w normie to najlepiej do 12-15kg, a jeżeli miałaś nadwagę to 6-8kg. Ale najlepiej spytać o to swojego ginekologa bo on podejdzie holistycznie do Twojego stanu zdrowia.
 
Do góry