reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

ja zaczynam od jutra :tak: dziś, żre ostatnie słodkie a od jutra nie ma bata słodkiego nie tknę bo jestem tłusta jak prosie :confused2:
 
reklama
Ja waże tyle co przed ciążą tylko moje ciało masakra:wściekła/y: Cycki małe i takie smutne :-( Brzuch flak i celulit jak 2 kg pomarańczy fuuuujjjjj
 
Ja waże tyle co przed ciążą tylko moje ciało masakra:wściekła/y: Cycki małe i takie smutne :-( Brzuch flak i celulit jak 2 kg pomarańczy fuuuujjjjj

smutne cycki mowisz:-D dobre:-D
U mnie tez bez szalu, ale tragedii nie ma jesli o biust chodzi.
Natomiast cellulit tragedia. Zapisalam sie na zabiegi specjalne, ale to kupe kasy kosztuje. Zawsze chcialam sobie zafundowac takie masaze, bo mam tendencje do tego cholerstwa i stwierdzilam, ze kiedy jak nie po ciazy. Zobaczymy czy bedzie jakis efekt, bo patrzec na swoje nogi nie moge:sorry:

A waga troche skacze, ale w zasadzie wygladam jak przed ciaza, ufffff ;-) Ale caly czas sie musze pilnowac co jem, nie ma lekko:rofl2:
 
moj jeden ycek patrzy na prawo a drugi na wprost:-) ale pewnie spuszcza nos na kwinte jak zakoncze karmienie:-)
ja jestem slabowidzaca wiec cellulitu nie zauwazam az tak bardzo i do tego kiepskie swiatlo w lazience...ale go CZUJE! coz trza sie wziac za umiesnianie wieksze , peelengi z kawy i nawilzanie codziennie, ale jakos nie mam zapedu ostatnio.

dawno sie nie wazylam, moze jutro - mam nadzieje ze sie nie zalamie, ze nie bedzie wiecej niz ostatnio..
 
reklama
Do góry