reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga

Rozwiązania
0
Dziewczyny a jak u Was z wagą? Ja 25 tc i już 10 +
Aż się boję co będzie dalej. W pierwszej ciąży przytyłam w sumie 16, nie liczyłam kg nie przejmowałam się ale teraz ... No cóż mam już 35 lat, boje się, że potem będzie problem.
A najgorsze jest to, że mam mega apetyt, a słodycze ... No wchodzą kurde jak woda

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
45 kg o szok , ja zanim zaszłam w ciąże schudłam 10 kg do wagi 72 i z taką startowałam , dużo przytyłam ,ale też słodycze pochłaniam kilogramami

Rozwiązania
0
45 kg o szok , ja zanim zaszłam w ciąże schudłam 10 kg do wagi 72 i z taką startowałam , dużo przytyłam ,ale też słodycze pochłaniam kilogramami
Mnie tez gubią słodycze.
Co do wagi sprzed ciąży, miałam za sobą ciężki czas i nie szło przytyć, wiec pewnie teraz nadrabiam... choć nigdy nie ważyłam dużo max 53 kg ale jestem tez nieduża (157 cm) i jak teraz tak przytyłam to ... strasznie mi ciężko, z takiego suchego chudzielca stać się kluską co ciagle sapie :)

Fado123

Rozwiązania
3
Mnie tez gubią słodycze.
Co do wagi sprzed ciąży, miałam za sobą ciężki czas i nie szło przytyć, wiec pewnie teraz nadrabiam... choć nigdy nie ważyłam dużo max 53 kg ale jestem tez nieduża (157 cm) i jak teraz tak przytyłam to ... strasznie mi ciężko, z takiego suchego chudzielca stać się kluską co ciagle sapie :)
Ha haha , ja teraz zaczynam się trochę męczyć ,choć wagi jakoś nie czuję , w nocy może jest coraz ciężej się z boku na bok odwrócić , a strasznie się wiercę od zawsze , ja mierze 170

Rozwiązania
0
Ha haha , ja teraz zaczynam się trochę męczyć ,choć wagi jakoś nie czuję , w nocy może jest coraz ciężej się z boku na bok odwrócić , a strasznie się wiercę od zawsze , ja mierze 170
A widzisz a mi niemal od początku jakoś tak ciężko. W brzuchu ciągnie i jakoś tak niewygodnie...
jakoś w pierwszej ciąży lepiej znosiłam to wszystko, może to prawda, że dziewczyny dają bardziej popalić

reklama

Kayla8989

Rozwiązania
0
Coś czuje, że i u mnie tak będzie
Do końca 20 lekko przybiorę. W sumie przed ciążą ważyłam 45 i chciałam troszkę przybrać... to teraz mam
Właśnie wg aplikacji im mniej się wazylo tym więcej kg do przybrania nic się nie martw ważne żeby dzidzia zdrowo rosła
Ja przed ciążą wazylam 49.5 niedawno brzuch mi uwupuklilo a i mam wrażenie mimo że to 6 kg że robie się wielka..rece obwód brzucha powiększający się..
Czas się przyzwyczaić

Do góry