reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Waga

Kayla8989

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Z tym zmeczeniem w sensie zadyszką też mam już problem lekki ale to z kolei chyba też wina tego że wszystko się powiększa przesuwa i uciska

reklama
Rozwiązania
0
Właśnie wg aplikacji im mniej się wazylo tym więcej kg do przybrania nic się nie martw ważne żeby dzidzia zdrowo rosła
Ja przed ciążą wazylam 49.5 niedawno brzuch mi uwupuklilo a i mam wrażenie mimo że to 6 kg że robie się wielka..rece obwód brzucha powiększający się..
Czas się przyzwyczaić
Tak, tak ja nawet czytałam, że chudzielce mogą więcej przybrać. Wiec przybieram i przybieram. Najwiecej póki co przytyło się w cyckach są tam wielkie, że ciężko dopasować jakieś ubranie. Wszędzie drobna jestem a bufet ze ho ho

Kayla8989

Rozwiązania
0
Tak, tak ja nawet czytałam, że chudzielce mogą więcej przybrać. Wiec przybieram i przybieram. Najwiecej póki co przytyło się w cyckach są tam wielkie, że ciężko dopasować jakieś ubranie. Wszędzie drobna jestem a bufet ze ho ho
Szkoda że nie zostają po ciąży na dłużej
Ja bym się z tego ucieszyła

U

użytkownik 191

Gość
Ja przed ciąża tez ważyłam 45kilo, w czasie ciąży przytyłam około 16kg i teraz 7miesiecy po porodzie wazę 47, wiec zobaczysz jeszcze wrócisz do formy sprzed ciąży :D

Fado123

Rozwiązania
3
Ej a czemu mi w cycki nie poszło ;) to niesprawiedliwe ha ha

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A Potrzebuję porady 12
Sylwica88 BB położna radzi mamom 8
S Potrzebuję porady 4
C Potrzebuję porady 5
boska.ka Lutowe mamusie 2020 priv 39