reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!:D

S

sandrulińska

Gość
Dziewczyny nigdy jeszcze nie byliśmy na wakacjach z prawdziwego zdarzenia:sorry: dlatego zakładam ten temat żebyście sie podzieliły swoimi doświadczeniami:tak: chce wiedzieć wszystko:-):cool::-D to znaczy gdzie warto pojechać, polecieć, co warto zobaczyć, kiedy należy zabookować wakacje, lepiej przez agencje czy kombinowac samemu? kiedy warto wakacjować?;-) no i najważniejsze ile pieniążków trzeba mieć :sorry: bo chyba już terz musimy zacząć oszczędzać, żeby w maju albo czerwcu gdzieś się wybrać:zawstydzona/y: tak więc zapraszam doświadczone wakacjowiczki:-) do wypowiedzi:tak::-)
 
reklama
Sandrulinska my bylismy pierwszy raz w zeszłym roku
z Biura Scan holiday, bardzo rzetelne biuro, okazao sie ze w naszym hotelu nie było miejsc to dostalismy lepszy hotel za ta sama cena, pokoj z sea view i jeszcze 400e rekompensaty!!!
Poza tym ja bardzo polecam wakacje dla dzieci z Fun clubem, dzieci powyzej 4 roki zycia, zostaja w klubie 2 razy po 2 godziny dzinnie, a rodzice moga sobie wtedy odpocząć
Lecielismy 9 czerwca, zamawialismy w styczniu
Imprezka troche droga to jedyny minus, ale wszystko było idealnie wiec warto
Tu masz stronke
ScanHoliday biuro podry - wakacje, wczasy, wycieczki, last minute

a to nasz hotel
hotel Royal Belvedere, Grecja, Kreta
 
Witam:)
Sandrulińska-trzeba byo gdzieś się ogłosić z tym wątkiem-szukam podobnych rad...jednakże my mamy małe doświadczenie,bo w zeszłym roku zaliczyliśmy wczasy-1-w Bułgarii,2-w Hiszpanii:)Te pierwsze przez biuro podróży-tak sobie po internecie buszowałam i się napatoczyłam na fajniutką okazję-polecieliśmy i polecamy(byliśmy w złotych piaskach-typowo turystyczne miasteczko-dłużej niż tydzień nie przejdzie,ale na plus-zaledwie kilka km od Warny,którą tez polecamy)koszta nie za bardzo pamiętam-o mało przyjemnych rzeczach nie chce się rozpamiętywać;)ale właściwie wydawaliśmy na miejscu wyłącznie na zachcianki-bo mieliśmy All inclusive-kasa szła tylko jak wyszlismy z hotelu(i taka opcję polecam,bo nawet drinki za free-o lodach i przekąskach nie wspominając;))
natomiast hiszpania-pełna partyzantka-najpierw wyszukałam gdzie są najtańsze loty w okresie wakacyjnym-i akurat do "Barcelony Reus"było przyzwoicie...niepamiętam dokładnie,ale za naszą 5tkę zapłaciliśmy jakoś 300e w obie strony...a na stronce booking.com wyszukałam hotel-oczywiscie all znowu:)Tym razem tej opcji pożałowaliśmy,bo więcej nas nie było w hotelu jak byliśmy:/z tym all inc.zależy gdzie jedzieci ,jaka jest pora roku i jakie macie mozliwości na miejscu-wiadomo,że jak jest co robić nie bedziecie pilnować czasu żeby zdążyć na obiad,tylko lepiej na mieście coś zakupić;)))
Tym razem planujemy wyjechać szybciej-bo już w kwietniu(dlatego w grę wchodzą tylko cieplejsze miejsca-choć i nie drogie,bo np.Egipt,albo Kanary) ze względu na brzuchol:/wiadomo,że w czerwcu w 8mies nie będę miała ochoty na parówy-w sensie upały a nie kiełbachy;)Jeśli wybierzemy opcję Egipt-wyłącznie przez biuro podróży-bo na własną rękę jest za dużo przesiadek:(Natomiast w związku z tym,że w IrlaNDII i aerlingus i ryanair latają np na teneryfę czy Lanzarote wybierzemy się sami:)))
 
Sandrulinska witam w klubie......my przez 17 lat malzenstwa wakacji z prawdziwego zdarzenie zesmy nie mieli:)

długo


my w sumie takich prawdziwych prawdziwych też nie mieliśmy:sorry2::zawstydzona/y:
i dpoiero chyba wybierzemy się na takowe w 2012:sorry2:
bo tak to zawsze jakies takie zwykłe te wakacje były;-)
ale myślę że jak się zna język jakim operują tamgdzie się chcecie wybrać to napewno można jechać na własną rękę ,...:tak:
 
hej
my wyjerzdzamy juz od 3 lat co roku :) 2 lata z rzadu bylismy na Majorce i bylo Superrrrrr!!!!!! w zeszlym roku byla Ibiza noi niebardzo polecam zero miejsc do zwiedzania o dzieciach zapomnieli komletnie pewnie juz nigdy niepolecimy tam choc komus moze sie podobac :) a wracajac do tematu zawsze bukujemy wszystko sami hotele i samoloty hptele na www.booking.com lub www.ebeach.p a samoloty trzeba szukac samemu w tym roku ewnie wybierzemy sie na TENERYFE :)
 
dziewczyny dziekuje za odpowiedzi:tak:
agairlandia no Wasza gromadką to pewnie trudno sie wybrac:tak: chociazby ze wzgledow finansowych pewno:sorry2: ale może kiedys robicie sobie wakacje tylkow dwójeczke:tak:
ja to jeszcze nie wiem czy coś wyjdzie z tych tegorocznych:-( narazie zaoszczedzone cztery stówki:-( a po cięciach budzetowych to nie wiem czy uzbiera sie wiecej:-(
 
Hmmm a może Wy mi coś doradzicie :tak::tak:
Chcemy z mężem i synkiem lecieć na wakacje w kwietniu, tak myślimy że w drugiej połowie kwietnia będzie już ok (ze względu na lepszą pogodę)... Synek wtedy będzie miał prawie 2 lata (jest z maja). A ja będę w ok 7 - 7.5 miesiąca ciąży.


Co byście nam doradzili? Zależy mi żeby było cieplutko :-) I tak zapewne nie będę się opalać, ale poleżeć pod parasoleczką bym poleżała :tak:
Egipt od razu wykluczyłam :no: nie chcę się denerwować przez jakieś choróbska czy zatrucia :dry:

Z jakiego biura leciałyście (z Irlandii)?
 
barmanka79- my bylismy 2 lata temu na poczatku czerwca w Hiszpanii i bylo ok, ja tez wtedy w ciazy, ale nie wiem czy kwiecien bedzie ok,
generalnie polecam:
http://www.travelrepublic.ie/ do konca stycznia 25%off jesli zabukujesz wakacje
Cheap holidays, all inclusive holidays & city break deals with lowcostholidays.com tu trzeba uwazac na koniec pojawia sie inf. ze Twoje wakacje zdrozaly i cena wzrasta o ok 25-30E, wiec warto sprawdzic tylko miejsca a potem zabukowac na tej co podalam wyzej.
Ja osobno bukowalam hotel i lot:tak:
 
reklama
dziewczyny dziekuje za odpowiedzi:tak:
agairlandia no Wasza gromadką to pewnie trudno sie wybrac:tak: chociazby ze wzgledow finansowych pewno:sorry2: ale może kiedys robicie sobie wakacje tylkow dwójeczke:tak:
ja to jeszcze nie wiem czy coś wyjdzie z tych tegorocznych:-( narazie zaoszczedzone cztery stówki:-( a po cięciach budzetowych to nie wiem czy uzbiera sie wiecej:-(

no tak,duuuuzo nas jest:-) a wakacje tylko we dwoje odpadaja:-(my to zawsze albo razem albo wcale;-)
ale jakby nie patrzec to kiedys sie nam jakies wakacje trafia:-Ddziewczyny corz wieksze i za jakis czas az nas tyle nie bedzie pewnie:-D

zycze wszystkim udanych wakacji
 
Do góry