reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

^^^^^Wakacje, wyjazdy z maluszkiem:)^^^^^

reklama
Anulka, mamy w umowie to wyrko:-)

Co do cen to faktycznie są zabójcze. Też patrzyliśmy na wakacje pl, ale tam ceny były wyższe za te same hotele niż w biurze podróży:baffled:
 
Anulka, mamy w umowie to wyrko:-)

Co do cen to faktycznie są zabójcze. Też patrzyliśmy na wakacje pl, ale tam ceny były wyższe za te same hotele niż w biurze podróży:baffled:

taaak???

wow, ja bylam pewna, ze w necie najtaniej...

Bira, a jaki hotel macie? Bo my srednio bywalismy w ***, raz w **** - a teraz jak jest Oskar nie wiem czy nie musi byc standard wyzszy...:baffled::-p
 
a co do lozeczka to faktycznie jak bede cos rezerwowac i obiecaja mi lozeczko dla Oskara... to tez zazadam tego na pismie, bo to roznie potem moze byc - super ze macie pewnosc, ze Inga bedzie miala swoje wyrko, zawsze jedna rzecz mniej do zabrania ze soba:-);-)
 
Co do wyjazdu to ja ten pierwszy mam za sobą,tydzien poza domem i musze powiedzieć że nie wypoczęłam wogole,nocki były marudne do tego jeszcze ząbki wychodziły,ogolnie było fajnie ale jednak w domu najlepiej hehe
 
reklama
Anulka
pierwszy raz o tym slysze... ja ostatnio tez szukalam wczasow, ale sugerowalam sie opiniami z forow internetowych, tyle mi wystarczy.
a jak to wyglada od strony finansowej??
 
Ostatnia edycja:
Do góry