reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

^^^^^Wakacje, wyjazdy z maluszkiem:)^^^^^

reklama
Bira widzialam fotyki - rewelacja! Duzo czasu spedzaliscie na plazy?? Mala sie nie nudzila?
Musze chyba zakupic namiocik plazowy...
 
A ja jednak odwolalam ta Teneryfe:dry::dry:
po pierwsze... 2 tygodnie to za duzo, a tydzien za malo... szukamy 9-12 dni (uwazam, ze to optymalne)
po drugie ...bez wyzywienia, no mozna dokupic, ale nie wiadomo co i jak i za ile
po trzecie ...lot 5,5 godziny... dluuuugo jak na pierwszy raz dla Oskara
po czwarte, hotel zaklepany a przelot dpiero na 2-3 tyg. przed terminem, bo niby taniej (a nie wiadomo jakie lotnisko i za ile sie uda...)
no i kasa, liczylam, ze wyjdzie w granicach lekko 3500zł bez wyzywienia, to za ta kase (1100 euro) mozemy leciec na 10 dni na Majorke z wyzywieniem - wylot z NIemiec (170km od nas), no i spasowalam tamten temat:zawstydzona/y:

Ladina, a z ta Majorka to chyba najlepsze miejsce na 1-szy wyjazd, bezpiecznie, czysto i po europejsku:tak:
 
Ladina, plażowaliśmy krótko, bo tylko ok. 3 godz. Jakoś mało plażowa byłam, bo mi się strasznie nudziło, kiedy był mój czas opalania/relaksu;-) A ten namiocik to super sprawa. Polecam. Kupiliśmy go kilka lat temu jeszcze da psów ale teraz dla Ini nam super posłużył. Mieliśmy jeszcze parasol, ale go z lekka uszkodziłam, bo Seban kazał mi przy wbijaniu wyobrazić sobie jego matkę... no i go złamałam:baffled:
 
A ja jednak odwolalam ta Teneryfe:dry::dry:
po pierwsze... 2 tygodnie to za duzo, a tydzien za malo... szukamy 9-12 dni (uwazam, ze to optymalne)
po drugie ...bez wyzywienia, no mozna dokupic, ale nie wiadomo co i jak i za ile
po trzecie ...lot 5,5 godziny... dluuuugo jak na pierwszy raz dla Oskara
po czwarte, hotel zaklepany a przelot dpiero na 2-3 tyg. przed terminem, bo niby taniej (a nie wiadomo jakie lotnisko i za ile sie uda...)
no i kasa, liczylam, ze wyjdzie w granicach lekko 3500zł bez wyzywienia, to za ta kase (1100 euro) mozemy leciec na 10 dni na Majorke z wyzywieniem - wylot z NIemiec (170km od nas), no i spasowalam tamten temat:zawstydzona/y:

Ladina, a z ta Majorka to chyba najlepsze miejsce na 1-szy wyjazd, bezpiecznie, czysto i po europejsku:tak:
Anulka za pieknie to wyglądało a fakt jest faktem że za te pieniądze macie planowana wycieczkę:tak:
Co do lotu to 5,5 h rzeczywiscie za długo jak na pierwszy raz tym bardziej ze nie wiadomo jak Oskar znosi zmiany cisnień no i siedzenie w jednym miejscu
 
Dokładnie Beata. Poza tym lepiej czasami dopłacić parę groszy i jechać na pewne. Tym bardziej, że to podróż z maluchem.
Anulka, powodzenia w szukaniu ofert. Na pewno znajdziecie coś fajnego.
 
Ladina, plażowaliśmy krótko, bo tylko ok. 3 godz. Jakoś mało plażowa byłam, bo mi się strasznie nudziło, kiedy był mój czas opalania/relaksu;-) A ten namiocik to super sprawa. Polecam. Kupiliśmy go kilka lat temu jeszcze da psów ale teraz dla Ini nam super posłużył. Mieliśmy jeszcze parasol, ale go z lekka uszkodziłam, bo Seban kazał mi przy wbijaniu wyobrazić sobie jego matkę... no i go złamałam:baffled:

nie no Bira brakowała mi ciebie..........ach te twoje teskty o teściowej:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry