reklama

wakacje z dzieckiem nad morzem...?

Temat na forum 'Jak korzystać z forum' rozpoczęty przez mamameg, 5 Styczeń 2010.

1. mamameg

mamameg Początkująca w BB

Witam. Jestem mamą 8 miesięcznego szkraba. Planujemy na wakacje wyjechać z maluchem nad nasze morze ale kompletnie nie wiem gdzie, a tym bardziej, że szukam osrodka który bedzie przystosowany do pobytu dzieci tzn. łóżeczka turystyczne, foteliki do karmienia, żeby tego całego majdanu nie zabierać ze sobą. Oczywiście cena też nie może być kosmiczna. Chcemy jechać na przełomie sierpnia i września a więc syn bedzie miał już 15 miesięcy. Macie moze jakieś ulubione miejsca nad morzem i spokojnie możecie polecic jako dobry wypoczynek z dzieckiem.? Liczę na Waszą pomoc.

2. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

Chętnie dołączę do pytania. Zależy mi na jakimś fajnym ośrodku/hotelu na polskim morzem...najlepiej blisko plaży.
    Czy możecie coś polecić ?

3. reklama
  4. Inke

Inke Kwietnióweczka '09

czesc, ja tez dolacze do pytania,
    ja bede chciala jechac nad morze na 3-4tyg z moja pociecha, szukam domku lub apartamentu dla 4osob w rozsadnej cenie, niezadaleko morza, termin to lipiec/sierpien.
    Moze cos polecicie ?

5. mamaczarusia

mamaczarusia Fanka BB :)

6. madzinka83

madzinka83 Zaciekawiona BB

z tego co się orientuję, to najlepsze oferty na wakacje z maluchami ma teraz scan holiday - w końcu się reklamują jako ekspert od rodzinnych wakacji. widziałyście te ich reklamy [video=youtube;KHjxkwJkvrI]http://www.youtube.com/watch?v=KHjxkwJkvrI[/video] ?

7. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

Wiecie miejsc, gdzie można pojechać z dziećmi nad morze jest bardzo dużo. Tylko pytanie co wam najbardziej odpowiada??
    Czy może jakiś hotel, z atrakcjami dla dzieci, czy może gospodarstwo agroturystyczne.
    Moja siostra była ze swoimi dzieciakami w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Była zachwycona, bo dla dzieci zorganizowane były specjalne atrakcje, a ona jak miała chwilkę wolną mogła sobie wyskoczyć do centrum spa, który jest w tym hotelu.
    A hotel jest 100 m od morza;)
    więc spacerki były normą;)

8. lazydog

lazydog Początkująca w BB

Wybierasz się do Kołobrzegu z małym dzieckiem? Już dziś masz możliwośc wynajęcia łóżeczka turystycznego , drewnianego i krzesełek dla dzieci na miejscu.
    Tel. 691981271

9. Michalina Grejman

Michalina Grejman Początkująca w BB

Jak nad morze to tylko Krynica Morska :) Już nie raz polecałam to miejsce w różnych kręgach, ale jak tu nie polecać takiego łądnego miejsca :) A jeżeli chodzi o miejsce przystosowane do przyjęcia dzieci to polecę hotel continental bo wszystko czego potrzebuje matka z dzieckiem tam jest i za rozsądną cenę :)

10. reklama

Poleć forum