reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rzeczywiście lepiej nie ryzykować! Dzięki za rady! Ale sama mysl o tym, ze bylabym w rodzinnym domku i jadła potrawy mojej mamy... Juz na sama mysl o tym robi mi sie leciutko!
Minisia! Ja wlasnie marze o chlodku, a to ciepełko tutaj to juz mi calkiem obrzydło. Ogólnie źle znoszę upały, wole jak jest za zimno niz za ciepło.
 
reklama
Małgorzatka ja też bym nie ryzykowała, chociaż jedzonko mamy kusi :-(

A ten opis to taki śmieszny mi wyszedł, jak reklama z prospektu :confused:, ale jechaliśmy tam w ciemno i byłam lekko przerażona co nas spotka na miejscu, a tu taka miła niespodzianka :-).
A brzusio rzeczywiście niczego sobie. Niedługo mi nie uwierzą, że to na październik :baffled:. Od początku przytyłam jakieś 9 kg :baffled:
 
Słonka - odświeżam wątek

Ciekawa jestem, czy wyjeżdżacie gdzieś jeszcze w zimę albo już planujecie wyjazdy na wakacje z maluszkami. Gdzie? Szukam fajnych pomysłów na przełom maja/czerwca.
 
W maju planujemy lecieć do Polski i może wybierzemy się w tym czasie gdzieś na jakiś weekend ;-). Na prawdziwy urlop chcemy się udać w czerwcu lub w lipcu. Nie wiemy tylko jeszcze dokładnie gdzie.. Myślimy o jakimś ciepłym kraju, plaży i lazurowym morzu :tak::-)Może któraś z Was mogłaby nam coś polecić? Dodam jeszcze tylko, że nie chodzi nam o zwiedzanie, tylko konkretnie o relaks, nad wodą z Maluszkiem ;-):-):-).
Pozdrawiam
 
Aniu polecam Turcję - byłam 2 razy co prawda nie z maluszkiem ale widziałam sporo par z dziećmi i to małymi.
Ale wiadomo taki maluszek może być wrażliwy na florę bakteryjną inną niż w Europie.

Na weekend majowy to napewno pojadę do rodziców - będzie cieplusio (mam nadzieję ;-):-)), grillik, rodzinnie ... a na wakacje .. jeszcze nieuzgodnione do końca ale plany są i to ogromne.

W sierpniu szykuje się ślub mojego kuzyna, ale on mieszka w USA.
Zobaczymy co da się zrobić.
 
W maju planujemy lecieć do Polski i może wybierzemy się w tym czasie gdzieś na jakiś weekend ;-). Na prawdziwy urlop chcemy się udać w czerwcu lub w lipcu. Nie wiemy tylko jeszcze dokładnie gdzie.. Myślimy o jakimś ciepłym kraju, plaży i lazurowym morzu :tak::-)Może któraś z Was mogłaby nam coś polecić? Dodam jeszcze tylko, że nie chodzi nam o zwiedzanie, tylko konkretnie o relaks, nad wodą z Maluszkiem ;-):-):-).
Pozdrawiam

ja myślę, że Europa - ok by były jakieś greckie wyspy (moze Kreta, Rodos), ale raczej czerwiec lub wrzesień, może Wochy, Hiszpania, ale raczej w chłodniejszym miesiącu, a nie w same upały...

a bym nie wybrała się do Egiptu, Tunezji (dla mnie z dzieckiem za duży syf), Turcji...
 
Ja już pisałam. My w tym roku jedziemy tylko na działkę rodziców, bo z dwójką maluchów, to żaden interes. Połowa wyjazdu to drzemki :sorry2:.
Weekend majowy to obowiązkowy początek sezonu grillowego więc też u rodziców - mniam mniam, ale pewnie bez noclegu, bo się już nie pomieścimy :dry:
 
My z kolei w marcu jedziemy do Zakopanego na parę dni, potem może w maju tez w to samo miejsce z młodszą koleżanką Szymka. A w wakacje???? nie wiem... znajomi nas namawiają na Chorwację... tak żeby można i na plażę się wybrać i powspinać w skałkach, mają jakieś sprawdzone miejsce... Szymek miałby też koleżankę na wyjeździe, więc byłoby ciekawie... tyle, że to dopiero we wrześniu.. a w lipcu-sierpniu pewnie tylko jakieś 2-dniowe wypady weekendowe... jakieś górki (mamy bliziutko).
 
reklama
No właśnie Dziewczyny.. Myślę, że na Egipt, ani Turcję bym się chyba nie zdecydowała.. :no:. M przywiózł mi ostatnio jakiś aktualny katalog, ale gdzie ja go cisnęłam, to ciul jasny wie..:dry:
 
Do góry