reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walczymy o pierwsze maleństwo - problem z zajściem /donoszeniem

Luxu pedagogikę na ostatnim roku. ;)

moniusia_ powiem Ci, że konkretnej przyczyny nie poznałam , powiedzieli mi "poprostu tak się dzieje ".

Teraz chcę schudnąć, wziąć się za dietę bo po stracie maleństwa się pocieszalam i prawie mam +10kg. ;/
 
reklama
Hej kochane. ;) Juz po uczelni... Jak zwykle padnieta i wybieram się na krótką drzemkę. ;)

moniusia_ w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, poprostu od razu. Byłam w szoku bo wtedy myślałam, że to się nie wydarzy tak szybko, że będę miała problem z zajściem. Za to teraz mam problem. ;)

Luxu ja uważam, że schudniecie to idealny sposób na zajście w ciążę. Czytałam ostatnio najnowsze badania, które mówią, że kobieta, która zrzucić 5 % masy ciała ma o około 20 % bardziej ukrwiona macice. Juz nie wspominam o tym, że jest wtedy dużo wiecej hormonów bo są produkowane na wyższą masę. ;)

Co u Was? ??? ;)
 
Hej dziewczyny.

Mogę się dołączyć? Byłam w ciąży ...zaszlam w 2 cyklu Ale ciąża obumarla w 8 tyg. Staram sie znowu w tym cyklu od Nowa... Mam zielone światełko od lekarza wiec działamy. Miłego dnia.
 
reklama
Do góry