reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walentynki

Mojego to nawet i piwo ucieszy :p Ja w tamtym roku kupiłam książkę i białą czekoladę bo taką uwielbia, a w tym jeszcze nie wiem ;)
 
reklama
Kubek z napissem "madry, zabawny, przystojny... I do tego zajety :)".. Wypelniony slodkosciami i w sumie tyle, bardziej symbolicznie bo wyjdzie o 5 rano i wrocii zapewne po 20 wiec niewiele mamy do popisu :( kupilam lososia, moze zrobie w kombiwarze z opiekanymi ziemniaczkami jako nasza wspolna kolacja, on sie napije piwa, a ja soku, bo ja ciezarowka :p
 
Ja tez myślą o wyjściu. Zostawić by było z kim ale to lepiej w weekend ;) a tak to planuje szampan truskawki pachnące świeczki :) będzie miło jak Maluch pójdzie spać :cool2:
 
My raczej też spędzimy ten dzień w domu z Dzieciaczkami :) Ale przygotuję ulubione ciacho Męża Kopiec Kreta i coś pysznego na obiad tylko nie wiem jeszcze co. A i w końcu zdejmę dres i ubiorę coś ekstra; ) to tyle u Nas w Walentynki; )
 
Mój maz akurat wtedy pracuje co prawda od 16 do 23...do tego 16 lutego zaczynam 38 tydz wiec juz raczej wyjście gdziekolwiek odpada... a prezent to juz kupiony taka fajna ozdobna podusia miś z krawatem cukierki w kształcie serca karta na walentynki itp mój przepada za słodyczami a ze nie wiedzieliśmy czy mały nie będzie chciał zawitać wcześniej wiec zero planów i kabinowania z prezentami takie małe drobiazgi...a największy prezent to za niedługo będzie razem z nami...
 
Jakies propozycje ?

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
Prezentu? Czy spędzenia czasu? :) bo prezent to indywidualna sprawa. A czas jak juz położycie dziecko to jakaś kolacja albo może bardziej deser? Zależy ile masz na to czasu ;) zapachowe świeczki... nie wiem czy karmisz piersią bo jak nie to moze winko ;)
 
reklama
Mój maz akurat wtedy pracuje co prawda od 16 do 23...do tego 16 lutego zaczynam 38 tydz wiec juz raczej wyjście gdziekolwiek odpada... a prezent to juz kupiony taka fajna ozdobna podusia miś z krawatem cukierki w kształcie serca karta na walentynki itp mój przepada za słodyczami a ze nie wiedzieliśmy czy mały nie będzie chciał zawitać wcześniej wiec zero planów i kabinowania z prezentami takie małe drobiazgi...a największy prezent to za niedługo będzie razem z nami...
Czemu wyjście odpada? Ja w 40 tygodniu jeździłam SAMA się opalać nad jeziorem. :D samochodem oczywiscie. Jak sie porod zacznie to bedziesz miala czas na wszystko ;) to czemu nie mielibyscie wyjść razem? Wychodź póki się da potem za prędko to nie nastąpi. :D
 
Do góry