reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

warsztaty

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2010
Postów
9
Na facebooku chust Polekont widziałam, że w Krakowie są już drugie warsztaty bliżej dziecka. Na pierwszych nie byłam niestety, ale teraz bym się wybrała. Są 11 kwietnia o 15:00 w Fidze na Lea 179. Chyba będzie nauka wiązania, więc warto wiedzieć jeśli ktoś jest chętny.
 
reklama
W związku z tragedią warsztaty odwołano. Zostaną przesunięte. Tako rzecze mailing i facebook Polekonta. W sumie zrozumiałe posunięcie, ale już się na nie cieszyłam...Dobrze że się w ogóle odbędą. A w niedzielę prawdopodobnie na Wawel...
 
W Krakowie jest Klub Kangura, który organizuje spotkania oraz warsztaty. Sa tam również dwie doradczynie noszenia
zobacz na stronie Kraków - Klub Kangura
bedziesz miała na miejscu możliwość przetestowania różnych innych chust.

Przy okazji - będę w Krakowie 8-9 maja podczas targów Mother and Baby prowadzić darmowe szkolenia chustowe w szkole rodzenia na stoisku Johnson Baby - zapraszam w przypadku wątpliwości :)
 
niestety nie wiadomo mi nic o warsztatach bliżej. Zawsze jednak mozecie się w kilka osób skrzyknąc , załatwic salę ( wystarczy większy pokój w domku) i zaprosić doradcę do siebie.
 
Albo śledź facebooka Polekonta. Informują tam o różnych wydarzeniach, z tego co wiem warsztaty odbywają się nie tylko w Krakowie. I sądzę że nie jest to także problem żeby dostać instrukcję, jest zresztą na stronie. Ja jednak wybieram się na warsztaty, chciałabym to zobaczyć na żywo, myślę że warto. A do jakich chust się skłaniasz?
 
Albo śledź facebooka Polekonta. Informują tam o różnych wydarzeniach, z tego co wiem warsztaty odbywają się nie tylko w Krakowie. I sądzę że nie jest to także problem żeby dostać instrukcję, jest zresztą na stronie. Ja jednak wybieram się na warsztaty, chciałabym to zobaczyć na żywo, myślę że warto. A do jakich chust się skłaniasz?

aby być uczciwym należy powiedzieć, że warsztaty prowadzi również wiele innych producentów -min. Bebelulu, chusta.pl, Ononatural a także doradcy nie związani z żadną firmą. Polekont jest firmą produkującą chusty a nie są doradcami noszenia.
 
reklama
tak, wiele jest warsztatow, prowadza je rozni ludzie.
bylismy z mezem na warsztatach prowadzonych przez "doradce" nie zwiazanego z zadna firma, tak przynajmniej sie przedstawil. ale zawiedlismy sie.
potem tak sie zlozylo ze spotkalismy sie z Pania Weronika, ktora prowadzi warsztaty pod patronatem Polekont (w szkole rodzenia Koala).
I powiem szczerze, ze zaimponowala nam wiedza, doswiadczeniem i umiejetnoscia przekazania ich sluchaczom. I gdyby nie to, ze na warsztatach moznabylo skorzystac z chust Polekont nawet nie zauwazylibysmy kto te warsztaty zorganizowal. Pani Weronika wyczerpujaco opowiadala o chustach elastycznych, tkanych, kolkowych, kieszonkach, nosidlach mei tai (az sobie zapisalam te nazwy bo nie wiedzialam co jest co :))
Dlatego polecam szkolenia polekontowe. Widac ze znaja sie na rzeczy i temat noszenia maja solidnie zglebiony.
Pozdrawiam Pania Weronike :)
 
Do góry