reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze Obawy w ciazy?

Chodzi mi o to na dole pod dzidziusiem ...
biała taka jak french paznokcia ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edyta, mialam podobne przejscia podczas porodu. O 9 rano pojechalam do szpitala, do 17 probowalam rodzic silami natury. Bole okropne a rozwarcie praktycznie zerowe, jak przebili pecherz okazalo sie, ze wody sa geste i zielone. Tetno dziecka tez spadalo. Wtedy od razu wzieli mnie na stol. Dali znieczulenie, ale nie zadzialalo, mialam czucie w jednej nodze :szok:, lekarze byli w szoku, ze na mnie nie zadzialalo wiec musieli zrobic ogolne znieczulenie, czyli narkoza :-(

Jak opowiedzialam o tym mojej obecnej gin, przepisala mi acard - 1 tabl dzienne, min. dawka.
 
Ostatnia edycja:
Tak, tak rozumiem - zaczęłam wydziwiać :p
to chyba przez ciągły stres, że coś mi jest a nikt nie wie co...
Już chcę znów zobaczyć naszą kruszynkę :-)
 
Dee,jeszcze tylko tydzien a ja az 3 tyg.,ale jakos dziwnie spokojna jestem :) Doczekac sie nie moge tej wizyty,bo minn. bede miec usg D4 :)
 
dee wydaje mi sie ze jest tak jak pisze mamuska 3 ja 10 bede w polsce i odrazu lece na 4d juz nie moge sie doczekac jak lekarz powie jest wszystko dobrze fasolka rosnie zdrowo:)
 
pluszcze mysle ze chodzi ci o te rozciecie lub pekniecie podczas porodu:)jak tak to mysle ze w tych bolach porodowych takiego naciecia nawet nie bedzie czuc:)
 
reklama
Do góry